Deku   2017. 08. 31.

Nem értettem ezt a filmet, a végén tökre tanácstalan voltam és nem vágtam, hogy ez most mi akart lenni. Nagyon jól indított de a végére teljesen elromlott. Hatalmas csalódás volt.

wolfflow   2015. 08. 23.

Az első két sztori, a Magnetic Rose és a Bűzbomba mindenkinek ajánlott megtekintésre. Egyrészt mert abszolút nem sablonos a sztori, másrészt az első az elgondolkodtató és misztikus, a második pedig tiszta poén az egész.

Thor   2017. 05. 15.

Nyilvánvaló, hogy a történetek a legerősebb oldala ennek az alkotásnak, de mindent csak tetézi, hogy mennyire gyönyörűen kinéz és profin meg van animálva.

Három külön történet, három eltérő vízió, három tehetséges rendező. Kultikus sci-fi antológia az emlékek mindenhatóságáról. több»