Emlékek

Emlékek

Memorîzu

Az animációs film három sci-fi történetből áll. Az első főhősei olyan űrutazók, akik egy nő emlékéből álló világba érkeznek; a második történetben egy fiatal tudós asszisztens véletlenül 'átülteti' saját magát egy veszélyes biológiai fegyverbe, mely Tokió… Több

2019.03.23 elekm90

Nagyon ötletes anime, mindhárom rész egyedi és ötletes, bár nekem a második (annak ellenére, hogy az alapötlet itt is iszonyat jó) egy picit túl komikus volt olykor. 8,5/10

2017.08.31 Deku

Nem értettem ezt a filmet, a végén tökre tanácstalan voltam és nem vágtam, hogy ez most mi akart lenni. Nagyon jól indított de a végére teljesen elromlott. Hatalmas csalódás volt.

2017.05.15 Thor

Nyilvánvaló, hogy a történetek a legerősebb oldala ennek az alkotásnak, de mindent csak tetézi, hogy mennyire gyönyörűen kinéz és profin meg van animálva.

2015.08.23 wolfflow

Az első két sztori, a Magnetic Rose és a Bűzbomba mindenkinek ajánlott megtekintésre. Egyrészt mert abszolút nem sablonos a sztori, másrészt az első az elgondolkodtató és misztikus, a második pedig tiszta poén az egész.

(2017. 05. 14.)
Memories
Három külön történet, három eltérő vízió, három tehetséges rendező. Kultikus sci-fi antológia az emlékek mindenhatóságáról. Több