
Vélemények (3)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az ütős, szokatlan szitut felvázoló kezdés után én nagy csattanóra számítottam. Ez viszont lagymatagon, magától oldódott meg. Számomra nem volt feloldozás a film, mert talány maradt, hogy most kibékültek-e testvérek vagy sem. Csupa klisé, csak langyos víz.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Azért ez a török film rögtön úgy kezdődik, hogy "beléd rúg" egyet, amikor a főszereplő gyermekként a bátyja miatt/helyett kerül javítóintézetbe, majd börtönbe. Utána ugrunk egyet, és a szabadulásakor láthatjuk, hogy mennyire nehéz újrakezdenie (vagyi... Több
A török film egy kedves, érzelmi utazás, egy kis drámai feszültséggel kombinált mesebeli segédlet az élet rögös útján felbukkanó akadályok leküzdéséhez. Baran végre kiszabadul a bátyja miatt letöltött hosszú börtönbüntetéséből. Lelkében rengeteg seb... Teljes kritika