Vélemények: Mielőtt lemegy a Nap (2004)

dannab24   2018. 07. 30.

Gyönyörű film.

hsanya182   2015. 09. 21.

"Minden ott kezdődött el..." Érett film egy várva várt múltba nyúló felejthetelen randiról, mely találkozás hosszú éveken keresztül emlékként kísér legbelül, férfi és nő kapcsolatának feszültségéről, egyszerű őszinte fordulatos párbeszéd 80 percben.... több»

Deku   2017. 07. 24.

Habár a színészek nem a legismertebbek számomra mégis nagyon jól eltudott szórakoztatni ez a romantikus film. Kedvencem volt és marad is ez az film mert annyira brutálisan jól eltalálták, hogy arra nem tudok szavakat találni.

Dodi   2015. 06. 09.

Megnéztem a 2. részt is, méltó folytatása az 1.résznek. Remekmű, ami kiüti az embert, már akinek van rá érzékenysége. A filmekben rendszerint a férfi vall szerelmet a nőnek. SPOILER kissé A film végén Julie Delpy a walcer eléneklésével mutatja ki leg... több»

hackerjulcsi   2018. 03. 21.

A Mielőtt felkel a nap folytatásaként azt mondom, hogy gyenge, kiszámítható és hatásvadász. Önálló filmként értékelve viszont kedves, romantikus és nosztalgia érzésével telt. Éppen ezért csak 4*

Dorkateo   2016. 09. 06.

Imádtam, pedig ritkán nézek második részt filmen, hiszen az általában gyengébb, mint az első rész. De itt ez is vállalható.

Gábor Rózsa   2017. 01. 20.

Nagyon jó és mély romantikus történet. Érdekes megvalósítással. Az egész olyan kézen fogható és olyan valóságos a hosszú snittek miatt. Majdnem színház inkább már de ez teljesen rendben van a filmvásznon is.

batukán   2015. 12. 30.

Egyáltalán nem tetszett.Unalmas. A párbeszédes részeknek, melyekből bőven kijutott, nem sok közük van a mindennapi élethez. Egészen áltárgyilagos filmecske.

Robi92   2015. 11. 20.

Lenyűgöző,szép,idilli,érzelmes és egyben fájdalmas film.A színészek és a párbeszédek nagyon tetszett.Kár,hogy ilyen rövidre sikerült elnéztem volna még egy darabig.

Acropolis   2017. 02. 27.

Modern, érdekes történet. Nem mindennapi sztori és a hangulata egyáltalán nem az a sablonos megszokott romantikus vígjáték.Magával ragadó, romantikus drámai.

Mulds   2016. 06. 11.

Ezt a filmet csak imádni tudom. Igazán kellemes hangvételű és nem érzem, hogy laposodna a történet. Isteniek a párbeszédek és szerintem bármikor letudnék ülni elé hogy végig nézzem.

Prücsök   2015. 06. 30.

Megunhatatlan egy film, tele van érzelemmel! Nagyon tetszett benne minden: a rendezés, a forgatókönyv és a színészek alakítása is nagyon jó. Végig leköti a néző figyelmét.

Mano35   2015. 10. 23.

Nagyon jól összerakott film is igazán ötletes történet. Romantikus film kategóriában bőven átlag feletti érzelmileg megfogó alkotás. Fantáziadús és érdekes.

Beuszi   2017. 02. 25.

A mielőtt felkel a nap után teljesen egyértelmű volt, hogy amint tudom, megnézem ezt a filmet, ugyanis nagy kedvencem volt az elődje. Ez az alkotás sem okozott csalódást, az egész film varázslatos, gyönyörű volt.

Mócii   2015. 06. 26.

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

Cptn_Cold   2015. 11. 03.

Sokkolt a film. Mégpedig azzal, hogy mennyire klisés és kiszámítható. Bántott az, hogy ennyire le volt butítva a történet. Kissé komolyabbra is vehették volna a figurát, talán akkor nem unja magát az ember halálra.

kadvan95   2017. 08. 04.

Remek folytatása egy gyönyörű filmnek. Erre a fordulatra nem számítottam. Ugyanis az előzmények egy hatalmas kérdéssel zárják a filmet. Itt kapjuk meg a választ arra a kérdésre.A végén pedig egy újabbat kapunk.

meditke   2015. 03. 08.

Nagyon érdekes és filozofikus, bár az első részhez képest vontatottabb. Nagyon jónak tartom, hogy a valóéletben is annyi idő telik el, mint a történet szempontjából ezáltal is valóságosnak hat.

ChrisAdam   2015. 02. 13.

Furcsa érzéssel, hangulattal álltam fel a TV elől. Csalódás? Igen, nyugodtan mondhatom, hogy az. De semmi kétségem sincs affelől, hogy ez a csalódás rossz dolog lenne. Az első, a Sunrise egyszerűen utánozhatatlan erejű és hangulatú romantikus film, e... több»

juliS   2016. 03. 27.

Az előző részét is nagyon szerettem, de, ha lehet, akkor a Mielőtt lemegy a nap talán még egy fokkal jobban sikerült. A főszereplő páros igazán összhangban van egymással is és Linklaterrel is, és tökéletesen hozzák azt a hangulatot, mintha mellettük ... több»

jazzy   2015. 10. 10.

Érdekes kérdéseket és érdekes élethelyzeteket feszegető film, ami annyira nem tart távolságot a nézőtől, hogy végig azt érezzük, ez akár épp velünk is történhetne. A Mielőtt lemegy a nap is van annyira őszinte, mint az előző része vagy mint a folytat... több»

Durran   2015. 06. 18.

Nehezen barátkoztam meg Julie Delpy és Ethan Hawke szerelmespárjával, ami minden további kérdés nélkül lehet az én hibám, csak nem láttam az első részt, és anélkül ne volt annyira élvezhető a dolog. Úgyhogy ha valaki bele akarna csapni Linklater sze... több»