Mielőtt lemegy a Nap

Before Sunset

2023.04.06 Informer2

A naplemente

Egy olyan film, amely nézése közben a nézőket átjárják az érzelmek. A film rendkívül érzékeny témákat boncolgat, mint például a szeretet, a veszteség és a megbocsátás, és mindezt nagyon empatikus módon teszi. Az alakítások csodálatosak, a történet pedig lenyűgözően írja le egy pár utolsó napját, a szerelem és a kapcsolatok átalakulásának hullámai közepette. Az egész film azzal a kérdéssel foglalkozik, hogy mi a fontosabb az életben: a karrier és a siker, vagy a szerelem és az emberi kapcsolatok? A zene és a képi világ egyaránt lélegzetelállító, és hozzájárulnak ahhoz, hogy a film mély nyomot hagyjon a nézőkben. Ajánlom ezt a filmet mindenkinek, aki szeretne elmélyülni a kapcsolatok és az érzelmi mélységek kérdéseiben, és aki szerint az élet igazi értékei a szeretetben és az emberi kapcsolatokban rejlenek.

2015.09.21 hsanya182

"Minden ott kezdődött el..." Érett film egy várva várt múltba nyúló felejthetelen randiról, mely találkozás hosszú éveken keresztül emlékként kísér legbelül, férfi és nő kapcsolatának feszültségéről, egyszerű őszinte fordulatos párbeszéd 80 percben.... Több

2015.06.09 Dodi

Megnéztem a 2. részt is, méltó folytatása az 1.résznek. Remekmű, ami kiüti az embert, már akinek van rá érzékenysége. A filmekben rendszerint a férfi vall szerelmet a nőnek. SPOILER kissé A film végén Julie Delpy a walcer eléneklésével mutatja ki leg... Több

2018.03.21 hackerjulcsi

A Mielőtt felkel a nap folytatásaként azt mondom, hogy gyenge, kiszámítható és hatásvadász. Önálló filmként értékelve viszont kedves, romantikus és nosztalgia érzésével telt. Éppen ezért csak 4*

2017.01.20 Gábor Rózsa

Nagyon jó és mély romantikus történet. Érdekes megvalósítással. Az egész olyan kézen fogható és olyan valóságos a hosszú snittek miatt. Majdnem színház inkább már de ez teljesen rendben van a filmvásznon is.

2015.12.30 batukán

Egyáltalán nem tetszett.Unalmas. A párbeszédes részeknek, melyekből bőven kijutott, nem sok közük van a mindennapi élethez. Egészen áltárgyilagos filmecske.

2017.02.27 Acropolis

Modern, érdekes történet. Nem mindennapi sztori és a hangulata egyáltalán nem az a sablonos megszokott romantikus vígjáték.Magával ragadó, romantikus drámai.

2015.06.30 Prücsök

Megunhatatlan egy film, tele van érzelemmel! Nagyon tetszett benne minden: a rendezés, a forgatókönyv és a színészek alakítása is nagyon jó. Végig leköti a néző figyelmét.

2016.06.11 Mulds

Ezt a filmet csak imádni tudom. Igazán kellemes hangvételű és nem érzem, hogy laposodna a történet. Isteniek a párbeszédek és szerintem bármikor letudnék ülni elé hogy végig nézzem.

2017.02.25 Beuszi

A mielőtt felkel a nap után teljesen egyértelmű volt, hogy amint tudom, megnézem ezt a filmet, ugyanis nagy kedvencem volt az elődje. Ez az alkotás sem okozott csalódást, az egész film varázslatos, gyönyörű volt.

2015.11.20 Robi92

Lenyűgöző,szép,idilli,érzelmes és egyben fájdalmas film.A színészek és a párbeszédek nagyon tetszett.Kár,hogy ilyen rövidre sikerült elnéztem volna még egy darabig.

2017.07.24 Deku

Habár a színészek nem a legismertebbek számomra mégis nagyon jól eltudott szórakoztatni ez a romantikus film. Kedvencem volt és marad is ez az film mert annyira brutálisan jól eltalálták, hogy arra nem tudok szavakat találni.

2016.09.06 Dorkateo

Imádtam, pedig ritkán nézek második részt filmen, hiszen az általában gyengébb, mint az első rész. De itt ez is vállalható.

2015.06.26 Mócii

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!