Skeet Ulrich

Paul csodák után kutat a Katolikus Egyház számára, ám rövidesen eltanácsolják őt és a saját útját kezdi el járni.

(csd)

Premier: 2003.01.27.

2017.12.15 Greeta

Csodák néven futott Magyarországon. Hasonló mint a Rejtélyek városa. Ebben is megvolt a kettősség a csoda és véletlen között, mindenki döntse el maga.

2017.07.16 indingo

Erős nyomot hagyott bennem a sorozat. Nagyon erős volt az első rész, azonnal tudtam, hogy nekem ezt meg kell néztem. Sajnálom, hogy legalább egy befejezésre nem futotta.

2017.01.15 holnaputan

Imádtam ezt a sorozatot, sajnálom hogy csak pár rész készült belőle. Picit hasonló mint a Rejtélyek kalandorai, hogy történik valamilyen misztikus, megmagyarázhatatlan dolog, amiről aztán kiderül, hogy nem is olyan misztikus! Vagy mégis?

2017.07.01 Face

Egy egész jó misztikus sorozat, amely nem okoz csalódást, igaz, nincs is mivel okoznia. Az alkotók eléggé óvatosak voltak, következetesen építették fel a sorozatot, így viszont eléggé kiszámíthatóvá vált sajnos.

2016.06.26 thomino

Úgy tudom, hogy az alacsony nézettség miatt szüntették meg a sorozatot, amit mondjuk meg is tudok érteni, hiszen eléggé sablonos a sztori. Nem mondom, hogy nézhetetlen, azonban egy igényesebb nézőnek szerintem ez kevés.