Miről álmodik a lány?

Kelly Preston
Oliver James
Oliver James
Amanda Bynes

Daphne Reynolds (Amanda Bynes) arról álmodik, hogy egy napon megismerheti sosem látott édesapját, akivel édesanyja tizenhét évvel ezelőtt forgószélszerű szerelembe esett, ám a férfi szigorú arisztokrata családja miatt el kellett válniuk. Mivel Daphne nem hajlandó lemondani arról a régi álmáról, hogy kapcsolat alakuljon ki közte és régóta hiányolt apja között, 17. születésnapján hirtelen Londonba repül. Itt szembesül azzal, hogy édesapja nem más, mint Anglia egyik legismertebb politikusa, Lord Henry Dashwood (Colin Firth).

Rendező: Dennie Gordon
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2003.09.04.

2019.05.17 Ms. Akárki

Egyik legkedvesebb tinifilm emlékem. Mennyiszer újranéztük ezt a filmet. Amanda Bynes tökéletesen elvitte a filmet a hátán, bár tény hogy Collin Firth hozzásegítette a filmet, hogy ilyen jó legyen. Nagyon színes, nagyon cserfes és vidám tinifilm.

2017.10.23 Deku

Nagyon nem vártam tőle semmi jót. Sőt először meg se akartam tekinteni a filmet de mégis így tettem. Kellemes csalódást okozott ez a film, mert cím alapján nem vettem volna rá magam, hogy megnézzem.

2019.04.24 dailyfilmsan

Én mindig is szerettem ezt a filmet, bár nem túl egyedi, és inkább a tiniket köti le. Most, így felnőttebb fejjel már látom én is, hogy nem minden perce csodálatos, és vannak igen klisés jelenetei. De a lényeget még mindig nyújtja, és nem tartom most... Több

2018.11.04 Csillagpor

Imádtam régen. Nagyon édes kis romantikus tinifilm. Mérföldkőnek jobb mint a mostani hulladék tucat filmek. Persze nem kell nagy mélységekbe számítani, de a céljának tökéletesen megfelel. Elszórakoztat . Amanda Bynes pedig tökéletes főszereplőként.

2015.06.25 szafffy

Tipikus tini film, elsősorban lányoknak. Felnőtt fejjel már kicsit unalmas, lerágott csont. Sablonos és sok újat nem mutat. Átlagos családi romantikus vígjáték.

Oliver James ebben a filmben csókolózott először a kamerák előtt. Szerző: dailyfilmsan

A londoni felvételeken kívül Marokkóban és New Yorkban is forgatott a stáb. Azt a jelenetet, amikor Lord Dashwood visszavonja jelölését, a Régi Királyi Haditengerészeti Főiskolán vették fel, ahol a Hamupipőke és a Sherlock Holmes egyes jelenetei is készültek.Szerző: dailyfilmsan

Az ifjúsági szálló, ahová Daphne Londonba érkezése után megy, az a Bridget Jones naplója (2001) c. filmből lehet ismerős, ugyanis ugyan ez volt Bridget Jones lakása is.Szerző: dailyfilmsan

Amikor Henry Dashwood Daphne gyermekkori fotóalbumát nézi, akkor Amanda Bynes valódi gyerekkori fotói láthatók az albumban. Szerző: dailyfilmsan