Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Monpti

Berto49   2017. 04. 28.

NSZK film 1957-ből, Vaszary Gábor regénye alapján. Nem sok jót tudok írni róla, hacsak azt nem, hogy a fiatal szerelmespárt Romy Schneider és Horst Buchholz alakítja, Mindketten bámulatosan fiatalok. A történet eléggé unalmas, tele van közhelyekkel, már nagyon eljárt felette az idő. Viszont szép színes volt! Kiváncsi voltam Vaszary stílusára, de nálam nem igazán nyerő.

Horst Buchholz kezdetben mindennemű együttmőködést visszautasított filmbéli partnerével, Romy Schneider-rel, ám később azt kezdték el beszélni, hogy gyengéd szálak fűzik a két színészt egymáshoz, egyesek szerint ő volt az első igaz szerelem Romy életében.

Romy Schneider és Horst Buchholz második közös munkája a Robinsonnak nem szabad meghalnia című film után.