Nemesis 4: Death Angel

60 évvel a nagy háború után, ami az emberek és a gépek között zajlott, végre egy egyezség született közöttük. Alex, a gyönyörű bérgyilkos nő egyik utolsó feladatára készül. Hihetetlen erejével és ügyességével bármelyik férfival szembeszállhat. Brutális gyilkolása után azonban egy titokzatos nőalak bukkan fel, feketébe öltözve. Kiderül, hogy Alex tévedésből a kábítószer-király fiát ölte meg. A férfi követeli, hogy az íratlan törvény nevében legyen öngyilkos. Ám ekkor ismét megjelenik a titokzatos fekete ruhás nő. De ki lehet ő? Talán a halál angyala?

Rendező: Albert Pyun
Író: Albert Pyun
Forgatókönyvíró: Rebecca Charles
Premier: 1996.12.23.

2018.12.27 Yosihiro

Nemesis IIII

Azt hiszem elérkeztem a legrosszab részhez :) Hááát mi volt ez egy erotikus sci fi borzalom. Huu azt hiszem csak az nézze meg aki szereti a katyvaszt összevisszaságot. Az előző részekben még tartotta magát a középszerűség a történettel de a végére azt hiszem már az is elfogyott. Semmi értelmes dolgot nem találtam a filmben. Rossz effektek rossz szinészi alakítás és egy pocsék történet. Másként nem tudom jellemezni. Az hogy erotikát ennyire előtérbe helyezték az nagyon kár lerombolta az eddig sem magas szinvonalú sorozatot! A párbeszédek most hosszabbak ugyan da az akció, a mondanivalója a filmnek az nem sikerült. Főhősnőnk még súlyzózni elkezd a film közben és erre azt mondja csak ekkor tudok gondolkozni. Na ez tényleg nem ebbe a filmbe való. Messze áll ahhoz scifi cyborg történethez amit képviselnie kellene. Az egész történetet egy romos lakótelepen leforgatták látványilag is teljesen a középszerűség alá esett. A szereplők alakításáról nem beszélek oda még egy csillag sem férne bár ezt a buta forgatókönyvet így eljátszani hát igen az megér még egy csillagot így két csillagos a film!!! csak egyszer ajánlatos megnézni! Felejthető film! Üdv Yosi

2018.07.09 bart

a sok elrettentő vélemény ellenére megnéztem én is, de ez valami borzalom volt, ha még videókazettán néztem volna, rögtön szemétbe dobom még a lejátszót is. gusztustalan, ahogy a főszereplő csaj is

2015.09.27 lexlutor

hihetetlenül bizarr, minden tekintetben. az effektek sokkal rosszabbak mint az eddigi részekben. kár rá minden szó, a filmezés elrettentő példája