Nicsak, ki beszél most!

Look Who's Talking Now!

2019.07.31 Ms. Akárki

Az első két részt imádtam a sajátos belső gyerkőcnarrálós történettel, de ez a harmadik már nem igazán talált be nálam. Kissé vontatott és unalmas volt sokszor. Kifogytak az ötletekból erősen, így csak egyszernézős sajnos.

2017.12.28 indingo

Ezt a részt láttam legtöbbször, mert megvan VHS-en. Helyes és kedves a története, vicces gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. A kutyák is aranyosak.

2018.03.24 NFG

Na ez a rész bőven lemaradt az első kettőhöz képest! Az előzők sikereire próbálta alapozni sajátját! De hiába! Szerintem ez már egyszer nézhetőre sikerült!

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, teljesen beindul a nosztalgiafaktor, amikor megnézem. Érdekes, hogy ennek a trilógiának mindegyik része jól sikerült és ez ritka, ha azt vesszük alapul, hogy a folytatások nem szoktak jól sikerülni.

2017.02.26 clay00

Két kutya, két gyerek, két kiváló színész, kell ennél több a sikerhez? Könnyed, családi szórakozás egy hétvégi mozizáshoz. Felhőtlen bohóckodás némi izgalommal és happy enddel.

2019.01.10 Let it happen

Kedves kis történet, de az előző két rész nyomába se ér! A két kutya már túl sok volt ide! Átterelődött a figyelem rájuk így az eddig központi szál háttérbe szorult! Én személy szerint nem igazán vagyok oda az állatos filmekért! De aki szereti, annak biztosan tetszeni fog!