Éjszakai mesék (2021)

Nightbooks

herkedavid   2021. 10. 16.

Nem igazán gyerek mese

Ha valaki azt tervezi, hogy a gyerekével szeretné megnézni, mert nagyon tetszeni fog neki, akkor inkább ne tegye! Nem rossz, az, hogy másképp mutatja be a Jancsi és Juliskát, egész ötletes, de a történet... Na, azzal már vannak gondok. Annyira semmilyen, annyira nem érdekes, hogy 30-40 perc után mindenre is figyeltem, csak nem a filmre.

jfruzsi97   2021. 10. 11.

Amennyire érdekesnek tűnt, annyira csalódás lett számomra. Elég lapos lett a sztori, néhol elég kínos is volt, amit történt benne. "Meseéhes banya" a végén rakott még egy lapáttal a kínos kifejezésre. Egyszer meg lehetett nézni... nehézkesen.

Eastern79   2021. 09. 18.

Régi mese új köntösben

A Sam Raimi producerkedése mellett készült fantasy Jancsi és Juliska történetét meséli el egészen újszerűen és meglepően. Inkább sötét mesefilm, mint horror, ha így ül le az ember megnézni, akkor egészen szórakoztató.

KCintia   2021. 09. 18.

Egyedi maga a történet de nem túl fényes.

Ezt a filmet valójában nem tudtam eldönteni, hogy megnézzem-e. Végül rászántam magam, gondoltam egyszer biztos megéri. Konkrétan szerintem tényleg egyszer lehet megnézni. Eléggé gyengécske lábakon állt a színészi játék és a sztori is. Az én véleményem szerint ebből egy sokkal jobb , izgalmasabb és valamivel ijesztőbb történet is kikerekedhetett volna. A vége egyedül talán, amire azt mondom,hogy rendben van.

BÉLA Nézhetetlen  2021. 09. 18.

Katyvasz

Hát ez valami egy nagy sz*rság.

Pinky86   2021. 09. 16.

Nagyon érdekes, szórakoztató és varázslatos. Azt kaptam, amit vártam, érdemes volt megnézni. Személy szerint tudom ajánlani.

fester   2021. 08. 11.

Sajnos számomra csalódás volt, Alex egyáltalán nem tudott színészkedni, a történet rettenetes volt. Szerintem ki kell hagyni ezt a filmet.