Idős emberek

Idős emberek

Old People

Egy nő és gyermekei egy esküvőre érkeznek egy városkába, azonban nagyon gyorsan az életükért kell küzdeniük, amikor a település idős lakói öldökölni kezdenek.

(Hupka Adrián)

Rendező: Andy Fetscher
Forgatókönyvíró: Andy Fetscher
Ország: Németország
Premier: 2022.09.08. | Netflix (2022.10.08.)

2023.08.01 Jocpappa

Ebben a filmben öregapók és öreganyók gyilkolnak. Nem fertőzöttek, nem zombik, nem radioaktívak – egyszerű, mezei idős emberek. Onnantól, hogy ez leesett, csuda jól szórakoztam! Micsoda tiszteletlenség ez az idősekkel szemben?! Imádom. Nyugalmi állap... Több

2022.10.26 Török389133

Nagyon durva és brutális a film, de az első egy óra nagyon unalmas, csak céltalan öldöklésekről szól. Az utolsó fél óra viszont egész jó, úgyhogy ha valaki nagyon akarja, egyszer meg lehet nézni.

2022.12.20 Szentgróti Patrik

Tetszik ez az új felállás, amit a film mutat, vannak benne kliséhullámok, a hangulata nagyon jól működik, de azért a háttérsztorit kicsit jobban kibonthatták volna. Egy erős közepes.

2022.10.07 issue

Sok szempontból nem működik a film, egyrészt nem konzisztens, a család a filmben nem működik, nem valóságos, a finálé eszméletlenül rossz és úgy általában a forgatókönyv siralmas.

2022.09.23 H.A.

Néha klisés, de az idős embereknek tényleg elég rossz kilátásaik vannak a társadalmunkban és a film megpróbál rávilágítani erre, ami nem rossz ötlet.