Horror Park (2018)

Hell Fest

Amy Forsyth
Reign Edwards

Máki   2021. 04. 18.

Azért annyira nem volt rossz ez. Ha nem is örökké, sokáig emlékszem majd erre a filmre. A színész is tetszett, a sztori kicsit egyszerű volt, de nekem semmi bajom nincs vele. Én sokkal feljebb pontoztam volna. Nem egy nagy slágerfilm, de maximum egys... több»

7ETEDIK   2018. 10. 14.

Ötletes felütés volt a manapság egyre népszerűbb horrorcirkusz alapján filmet forgatni és a megvalósítás is egész jó lett. Van egy-két gyengébb pillanat, de összességében egy feszült és helyenként egész brutális horrorfilm lett, Plotkin járatossága a... több»

indingo   2019. 02. 12.

Az ötlet a látvánnyal rendben volt, csak egy normális történet hiányzott. Ok-okozatból semmit se tudtunk meg. Több lehetősége is lett volna a gyilkosnak, hogy megölje a főszereplő csajt, de persze mindig életben hagyta.

Kóborló   2019. 07. 22.

Csuda jó park ez a horror park

Egy nagy horrorfilm kedvelővel is elő-elő fordulhat az, ami velem ezzel a filmmel kapcsolatban. Anno, mikor bemutatásra került idehaza jelen filmünk, hallottam róla, sőt még az előzetesét is volt szerencsém megnézni, de valahogy nem éreztem különöseb... teljes kritika»

Szilonka   2019. 07. 31.

Nem túl emlékezetes darab. Az ötlet maga jó, meg a látványa is érdekes volt, de sok újat nem adott a film.

VvV   2019. 10. 27.

A műfaj kedvelőinek túl sok újat vagy egyedi ötletet nem mutatott a film. Látvány kicsit dobott rajta, de mindenképpen jobbra számítottam.

MMcFly2015   2019. 02. 04.

Sablonos horror, amit a díszlet tesz többé

Felkészültem az előzetes alapján a legklisésebb tini-horrorra. A film első fél órája csak megpecsételte ezt az állításom. A bevezetés a tini főszereplők világába visz bele leginkább, ami számomra borzasztó irritáló, így talán a karaktereket nincs is esély megkedvelni/megismerni. Amint a címet adó Horror-park lesz a helyszín, a látványvilág tesz arról, hogy véletlen sem unatkozzunk a film megtekintése során. A helyszín így megkreálva óriási ötlet volt, tényleg nem csak a kamaszokat levadászó magányos gyilkos miatt van jelen a feszültség, hanem szimplán a díszletek hoznak olyan atmoszférát, hogy együtt menjünk be a szereplőkkel. A 80 perces játékidő nem is akar többet kínálni, nem próbál a bevált horror-recepttől eltérni. Halloween környékén baráti társasággal eléri a szórakozás célját. Akiknek bejöttek a régi Sikoly filmek, vagy esetleg az arról készült sorozat, akkor ez az ő filmjük! Engem a film lezárása nagyon megfogott, az utolsó fél perc megpiszkálta az agyam azon részét, hogy szívesen megnéznék egy folytatást.

A film összbevétele 11 107 431 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 37 013 638 forintot termelt. A hazai mozik összesen 30 849 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film két főszereplőnőjét, Amy Forsyth-t és Bex Taylor-Klaust meghallgatták a 2015-től futó MTV-s Sikoly sorozat főszerepére, amit végül Bex Taylor-Klaus tudott megszerezni magának.

(Kóborló )

A film becsült költségvetése 5,5 millió dollár volt, amit csupán Amerikában már a nyitóhétvégén vissza is termelt.

(Creeps13)

A Horror Park Gregory Plotkin csupán második egészestés filmje, de horrorfilmek vágójaként és a sorozatok világában már rengeteg tapasztalatot szerzett.

A film zenéjét az ikonikus Bear McCreary szerezte, akinek a dallamai olyan horrorokban csendültek fel, mint a The Walking Dead, a 10 Cloverfield Lane vagy a Boldog halálnapot.

A Horror Park alkotói, a Six Flags és a CBS a film kapcsán egy tematikus 'parkot' nyitottak, ahol a rettegés megszállottjai és az adrenalinfüggők maguk is ízelítőt kaphattak abból, amit a film főszereplői átéltek.

Nemrég vitt rá az unalom, hogy nekiüljek a Horror Park nevezetű csoda megnézésének. Arra viszont már a film első 15 percében rájöttem, hogy sokkal hasznosabban is tölthettem volna az időmet. több»

Kezdjük azzal, hogy a díszlettervezőnek simán kijárna ezért egy Oscar-jelölés. több»