Horror Park

Hell Fest
hedva
Amy Forsyth
Reign Edwards

A főiskolás Natalie (Forsyth) meglátogatja gyerekkori legjobb barátnőjét, Brooke-ot (Edwards) és szobatársát, Taylort (Taylor-Klaus). A lányok az év bármely másik napján valószínűleg bulizni vagy iszogatni mennének a pasijukkal, de most Halloween van, vagyis a többséghez hasonlóan ők is… Több

Rendező: Gregory Plotkin
Premier (HU): 2018.09.27.

2023.02.15 Interfectorem Sabnock

Mennyi a beugró?

Az inkább vágóként dolgozó Gregory Plotkin csinált egy teljesen átlagos, és felejthető filmet. Ami igen nagy pozitívum, azok a maszkok, amik nekem nagyon bejövősek voltak. A Horror Park egy kifejezetten ijesztő koncepcióra épít, miszerint egy élethű ... Teljes kritika

2019.07.22 Kóborló

Csuda jó park ez a horror park

Egy nagy horrorfilm kedvelővel is elő-elő fordulhat az, ami velem ezzel a filmmel kapcsolatban. Anno, mikor bemutatásra került idehaza jelen filmünk, hallottam róla, sőt még az előzetesét is volt szerencsém megnézni, de valahogy nem éreztem különöseb... Teljes kritika

2018.10.14 HE7EDIK

Ötletes felütés volt a manapság egyre népszerűbb horrorcirkusz alapján filmet forgatni és a megvalósítás is egész jó lett. Van egy-két gyengébb pillanat, de összességében egy feszült és helyenként egész brutális horrorfilm lett, Plotkin járatossága a... Több

2019.02.12 indingo

Az ötlet a látvánnyal rendben volt, csak egy normális történet hiányzott. Ok-okozatból semmit se tudtunk meg. Több lehetősége is lett volna a gyilkosnak, hogy megölje a főszereplő csajt, de persze mindig életben hagyta.

2019.07.31 Szilonka

Nem túl emlékezetes darab. Az ötlet maga jó, meg a látványa is érdekes volt, de sok újat nem adott a film.

A film összbevétele 11 107 431 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 37 013 638 forintot termelt. A hazai mozik összesen 30 849 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film két főszereplőnőjét, Amy Forsyth-t és Bex Taylor-Klaust meghallgatták a 2015-től futó MTV-s Sikoly sorozat főszerepére, amit végül Bex Taylor-Klaus tudott megszerezni magának.Szerző: Kóborló

A film becsült költségvetése 5,5 millió dollár volt, amit csupán Amerikában már a nyitóhétvégén vissza is termelt.Szerző: Creeps13

A Horror Park Gregory Plotkin csupán második egészestés filmje, de horrorfilmek vágójaként és a sorozatok világában már rengeteg tapasztalatot szerzett.Szerző: hp

A film zenéjét az ikonikus Bear McCreary szerezte, akinek a dallamai olyan horrorokban csendültek fel, mint a The Walking Dead, a 10 Cloverfield Lane vagy a Boldog halálnapot. Szerző: hp

(2019. 02. 15.)
Nemrég vitt rá az unalom, hogy nekiüljek a Horror Park nevezetű csoda megnézésének. Arra viszont már a film első 15 percében rájöttem, hogy sokkal hasznosabban is tölthettem volna az időmet. Több

(2018. 10. 03.)
Kezdjük azzal, hogy a díszlettervezőnek simán kijárna ezért egy Oscar-jelölés. Több

Értékelés: 7.5/10
(2018. 11. 12.)
A sok dicséretem ellenére azért leszögezném, hogy érdemes ezt a filmet a helyén kezelni. Egy kellemes és érdekes horror élmény, amit mindenképp érdemes moziban nézni, legfőképpen a hangulata és a gyönyörű díszletei miatt. Több

Értékelés: 4.5/10
(2019. 01. 04.)
Hell Fest (2018)
"A „Horror Park” pedig szinte mindenben klisés, még a helyszín sem teljesen új keletű, de legalább azon látszik, hogy elpepecseltek vele. Sokkal többet, mint a forgatókönyvvel." Több