Horror Park

Hell Fest

2023.02.15 Interfectorem Sabnock

Mennyi a beugró?

Az inkább vágóként dolgozó Gregory Plotkin csinált egy teljesen átlagos, és felejthető filmet. Ami igen nagy pozitívum, azok a maszkok, amik nekem nagyon bejövősek voltak. A Horror Park egy kifejezetten ijesztő koncepcióra épít, miszerint egy élethű ... Teljes kritika

2019.07.22 Kóborló

Csuda jó park ez a horror park

Egy nagy horrorfilm kedvelővel is elő-elő fordulhat az, ami velem ezzel a filmmel kapcsolatban. Anno, mikor bemutatásra került idehaza jelen filmünk, hallottam róla, sőt még az előzetesét is volt szerencsém megnézni, de valahogy nem éreztem különöseb... Teljes kritika

2018.10.14 HE7EDIK

Ötletes felütés volt a manapság egyre népszerűbb horrorcirkusz alapján filmet forgatni és a megvalósítás is egész jó lett. Van egy-két gyengébb pillanat, de összességében egy feszült és helyenként egész brutális horrorfilm lett, Plotkin járatossága a... Több

2019.02.12 indingo

Az ötlet a látvánnyal rendben volt, csak egy normális történet hiányzott. Ok-okozatból semmit se tudtunk meg. Több lehetősége is lett volna a gyilkosnak, hogy megölje a főszereplő csajt, de persze mindig életben hagyta.

2019.07.31 Szilonka

Nem túl emlékezetes darab. Az ötlet maga jó, meg a látványa is érdekes volt, de sok újat nem adott a film.

2019.02.04 MMcFly2015

Sablonos horror, amit a díszlet tesz többé

Felkészültem az előzetes alapján a legklisésebb tini-horrorra. A film első fél órája csak megpecsételte ezt az állításom. A bevezetés a tini főszereplők világába visz bele leginkább, ami számomra borzasztó irritáló, így talán a karaktereket nincs is esély megkedvelni/megismerni. Amint a címet adó Horror-park lesz a helyszín, a látványvilág tesz arról, hogy véletlen sem unatkozzunk a film megtekintése során. A helyszín így megkreálva óriási ötlet volt, tényleg nem csak a kamaszokat levadászó magányos gyilkos miatt van jelen a feszültség, hanem szimplán a díszletek hoznak olyan atmoszférát, hogy együtt menjünk be a szereplőkkel. A 80 perces játékidő nem is akar többet kínálni, nem próbál a bevált horror-recepttől eltérni. Halloween környékén baráti társasággal eléri a szórakozás célját. Akiknek bejöttek a régi Sikoly filmek, vagy esetleg az arról készült sorozat, akkor ez az ő filmjük! Engem a film lezárása nagyon megfogott, az utolsó fél perc megpiszkálta az agyam azon részét, hogy szívesen megnéznék egy folytatást.

2018.10.09 BoBamburg

Hangulatos darab, habár egy picit több mészárlást és vért még elbírtam volna. De ettől függetlenül tényleg rendben van, tetszett az erős színek használata, az dobott azért a hangulatán, karakterek okék voltak, történet nem nagy eresztés de ötletes volt, amolyan egyszerű de nagyszerű film.

2019.10.27 VvV

A műfaj kedvelőinek túl sok újat vagy egyedi ötletet nem mutatott a film. Látvány kicsit dobott rajta, de mindenképpen jobbra számítottam.

2020.09.15 Lonka

A története nem valami kidolgozott, de egyszer meg lehetett nézni. Kicsit kiszámítható, de a műfaj kedvelői bírni fogják.

2019.07.30 Greeta

Úgy éreztem, hogy elhúzta előttünk a mézesmadzagot vagy inkább a véresmadzagot a film és a legvégén nem adott semmit. Kicsit átverve érzem magam.

2019.02.18 Timcsi

SPOILER Nem tetszett, hogy semmit sem tudunk meg a gyilkosról. Ki és miért gyilkol. Így pont a lényege veszik el.

2022.11.21 Török389133

Maga a park nem volt rossz, de baromi unalmas volt az egész, és horrornak sem volt semmilyen, se ijesztő, se félelmetes, se durva.

2019.02.02 stomachh

Teljesen atlagos horror, hentelos, nem az ijesztos fajta. Nem egy emlekezetes darab. Ami viszont kiemelkedik, az a diszlet es a filmzene. Mindketto alkoto igazan kitett magaert, szinvonalasat alkottak.

2019.02.09 tmotm

Erre szokták mondani, hogy jó iparos munka. A történet alapja egész jó, a színészi játékon lett volna még mit csiszolni. Szerencsére a kliséket is sikerült nagyrészt elkerülniük. Viszont az egész valahogy íztelen. Egyrészt végig akartam nézni, mert é... Több