Horror Park

Hell Fest

2019.05.14 ZozArt89

Haláli horror park

Nagyon szeretem ha egy horror film darabolós és feszültséggel teli. Kevésbé bírom a jump scare-es elemekkel túzdelt darabokat mert hatástalanok és gagyik. A Horror Parkban bőven kaptunk véres jelenetet és nem csak olyan tessék-lássék módon hanem rendesen az arcunkba tolják feltéve, hogy végig bírjuk nézni. A sztorit nézve egész egyedi és érdekes, hogy egy sorozatgyilkos egy horror vidámparkban garázdálkodva szedi az áldozatait. Viszont színészi játékban hagy kívánnivalót kicsit "zs" kategóriás szintet horzsolja. Nagy előnye a filmnek, hogy nem sok szereplős film így könnyebb figyelni a részletekre, fontosabb mozzanatokra. Egy ilyen habitusú filmtől viszont sokkal többet vártam volna, több vért, több belsőséget és még sorolhatnám. Lényegében véve egy slasher filmben ez alap lenne de legalább nem ijesztgetnek béna módon. Ezúttal is megjelenik a romantika a filmben ami szintén nem emeli a film renoméját főleg, hogy elég hangsúlyt kap a két szereplő között húzódó kapcsolat. Ami igazán remek volt az maga a park, nagyon izgalmasra és látványosra sikerült. Kedve támad az embernek elnézni egy ilyenbe. Persze mellőzvén önjelölt gyilkosunkat. Ami pedig nagyon nem tetszett, hogy a gyilkos motivációjáról semmit se tudunk meg így elég értetlenül álltam a film végén. Végül: A horror kedvelőinek biztos befog jönni de nem egy korszakalkotó darab.

2018.09.21 jazzy

Hát, ez a film inkább brutális semmint félelmetes. Amolyan "csecsemő a turmixgépben" kategória. Nem igazán érzem emiatt, hogy még egyszer valaha meg akarom majd nézni, mivel ebben a műfajban messzemenően születtek már jobb filmek.

2018.09.27 Gríz

Teljesen átlagos, üres horror, aminek megvannak a maga pillanatai, de emlékezetes élményre ne számits tőle. Nézhető, de nálam belesimult az átlagba.

2021.04.18 Máki

Azért annyira nem volt rossz ez. Ha nem is örökké, sokáig emlékszem majd erre a filmre. A színész is tetszett, a sztori kicsit egyszerű volt, de nekem semmi bajom nincs vele. Én sokkal feljebb pontoztam volna. Nem egy nagy slágerfilm, de maximum egys... Több

2018.09.20 hedva

Hát, én nem akarok senkit sem megbántani a véleményemmel, hiszen ez a film is csak ízlés kérdése, hogy megnézi-e valaki, de szerintem eléggé kritikán alulira sikeredett a maga telezsúfolt kliséivel meg minden. Szerintem teljesen üres és semmitmondó.

2018.09.28 tbelina29

Nem volt ez rossz, de éppenséggel kiemelkedőnek sem mondanám. A trailer elég jól lefesti, miről is fog szólni a mozi, nekem van gyomrom az ilyesmihez, tudom élvezni az ehhez hasonló filmeket. Ha érdeklődsz a film után, akkor már nem foghatsz nagyon mellé.

2019.02.05 rkallai318

A történet és a színészek is nagyon gyengék, maga a film is egy felejthető alkotás. Viszont voltak pozitív dolgok is, ami kiemelkedő az a díszletek, és a maszk..

2019.11.20 Zsófi

Hááát őszintén sajnálom, hogy erre a filmre pazaroltam 1,5 órát. Látványilag jó de egyébként unalmas és az sem derül ki hogy a pasi miért gyilkol...