One Piece: Erős világ

One Piece: Erős világ

One Piece Movie 10: Strong World
Videók

Luffy és legénysége elindul az East Blue tengerre, ahol váratlanul egy kalózbandával találják szemben magukat. A kalózhajót Shiki vezeti, aki egy viharos kalandba küldi csapatát, mely során félelmetes és különös lényekkel is meg kell küzdeniük.

(erare)

Rendező: Munehisa Sakai
Forgatókönyvíró: Eiichiro Oda, Hirohiko Uesaka
Ország: Japán
Premier: 2009.12.12.
Több

2019.06.17 Zsolti01

Jó volt, de azért nem olyan nagyon kiemelkedő, mint például a Ki mi no nawa, de ez szerintem egyértelmű volt. Egyszer meg lehet nézni, sőt még élvezhető is.

2017.12.26 Deku

Ez a One Piece movie lett a kedvencem. Luffy természetesen hű önmagához akárcsak a Mugiwara kalózok többi tagja. Szerintem látványos és izgalmas a sztoriszál. Nagyszerű.

2019.02.07 Vágottszemű

Nekem tetszett. Hozta a korábii filmek színvonalát. Az ellenség is jó volt. Ajánlom azoknak akiknek tetszik ez az anime. Biztos nem okoz nekik majd csalódást.

2016.02.08 ellcrys89

Kár hogy csak ennyit sikerül belepréselni a animebe mert lehetett volna még benne erő, igazán jó alkotás lett volna ha nem szúrják el ennyire amennyire tették is. Nekem ez most nem tetszett.

2015.08.12 Rikudou6

Szuper volt, jó kis szórakozást nyújtott nekem így semmi esetre se bántam a film megnézését. Aki vevő erre a stílusra annak mindenképpen megéri megnézni, mert semmit se veszíthet vele.