Papa, én nő vagyok

Papa, én nő vagyok

She's Out of Control
Videók

Katie Simpson gyönyörű kamaszlány, aki hirtelen ráébred, hogy vonzó nővé érett, és a fiúk odavannak érte. Apja üzleti útjáról hazatérve elhűlve látja, hogy édes, pici lánya mennyire megváltozott. Kétségbeesett hadjáratba fog, hogy lányát megóvja a körülötte legyeskedő férfihadtól. Képtelenebbnél képtelenebb helyzetekbe keveredik, pszichológustól kér tanácsot, és végül még a börtönt is megjárja. Ezek szerint nem is olyan könnyű feladat egy féktelen kamaszlányt megállítani.

Premier (HU): 1990.07.26.

2020.09.07 sptt

Kedves, jó hangulatú tini-vígjáték a gyönyörű Ami Dolenzzel. Nem kell túl sokat várni a filmtől, de jó szórakozás, lányos apáknak kötelező! :) 7/10

2018.12.15 mamiéstöti2

Egyszer nézhető, de alapvetően kellemes szórakozás. A történet nem túl megszokott, a színészek is jól játszanak benne.

A filmkritikus Gene Siskel annyira utálta ezt a filmet, hogy majdnem másik pályát választott, miután megnézte az alkotást. Szerencsére még aznap látott egy másik tini vígjátékot, mely végül meggyőzte a kritikusi szakma iránti hűségéről.Szerző: rbernadett

Ami Dolenz egy 15 éves lányt játszik a filmben, a forgatás alkalmával azonban a színésznő már betöltötte a 20. életévét.Szerző: rbernadett