Pinokkió

Pinocchio

2018.07.07 oneminute

Klasszikus mese, vagy 1000x láttam. Van, aki nem ismeri?? Az nézze meg gyorsan.

2018.02.11 zsani

Az igazán remek, ahogy a társadalmunk ábrázolva van ebben a mesében. Hihetetlenül ténylegesen átjön a világ kegyetlensége és megannyi gonoszsága, hogy egy naiv kisfiú pillanatok alatt mekkora és szinte visszafordíthatatlan galibába tud keveredni.

2016.04.27 ereln

Nagyon szép mese az egyik kedvencem egy igazán régi klasszikus, amit a család minden tagja nézhet, főleg a gyerekek. Szeretem benne, hogy mind a mai napig meg tudom nézni úgy, mintha még nem láttam volna és ez nagy szó.

2016.04.30 angel001

Nagyszerű mese egy idős emberről, akinek egyetlen vágya egy gyermek.Egy jótündér teljesíti a kívánságát, és életre kelti az egyik fabábuját..ezzel elkezdődnek a kalandok.Érdekes mese, de hogy miért pont egy idős embernek..?

2019.06.18 Zsolti01

A korához képest a látványvilága nagyon szép lett. A története tanulságos, és gyerekeknek szól. Mindenkinek látnia kell ezt a filmet életében legalább egyszer.

2016.12.14 Potoczkie

Gyönyörű, megható történet a Pinokkió, melynek számos feldolgozása született az évek során. Lenyűgöző a mesefilm grafikája, a karakterek remekül, részletgazdagon kidolgozottak.

2015.06.24 Enccso

Gyerekkorm egyik kedvenc meséje, szinte kívülről tudtam a szöveget. Az összes klasszikus Disney mesét nagyon szeretek, nagyon igényesek ahhoz képest hogy egyik-másik milyen régi, mai szemmel is tökéletesen élvezhetőek.

2015.06.03 achyles77

Tücsök Tihamér rulez! Jó mese, nagyon szerettem kiskoromban, szinte el sem hittem, amikor láttam, hogy 1940-ben készült. Jézusom! Pedig egyáltalán nem tűnt olyan réginek, amikor kiskoromban nézegettem, teljesen tudtam azonosulni vele.

2015.12.21 luba323

Klasszikus mese, az egyik kedvencem. Szerintem ez egy nagyon szép történet, ami ráadásul időtlen is, sosem megy ki a divatból. Ilyen klasszikus Disney meséket érdemes nézetni a gyerekekkel, nem a sok modern élvezhetetlen szemetet.

2019.02.17 tokpetya24

Csak az eredeti szinkronnal nézhető mese...