
Vélemények (3)
Predator a középkorban. Remek alapszituáció, és a Prey már láttatta, hogy egy indiános sztoriban remekül működött ez az űrlény, akkor pont egy középkoriban mért ne lenne jó? Sajnos, egy jó lovagos feldolgozásra még várnunk kell, ez a fanfilm harmatgy... Több
Nem volt olyan jó mint az igazi pradator. Vagyis más volt, de mégis ugyan az. Az alapsztori nem változott. Emberünk le kell győzze a fejlettebb fajt józan paraszti ésszel, de azért nézhető.