
Vélemények (1)
Írj véleményt
Több, mint vicces
Az első részt sokszor láttam gyerekkoromban, de a második valahogy jobban tetszett, talán azért, mert annyira nem játszották sokszor. Nem vagyok nagy dinórajongó, de valahogy így, hogy egy családi vígjátékban szerepelnek, sokkal sokkal szimpatikusabb... Több