Hét menyasszony hét fivérnek (1954)

Seven Brides for Seven Brothers

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Toldi   2016. 05. 04.

Kellemes darab, jó zenékkel és remek koreográfiával.

Xenomorf   2016. 03. 31.

Fantasztikus, jó hangulatú és humoros musical, amit csak állandó mosollyal az arcomon tudtam végignézni, annyira jó kedvre derített. A legemlékezetesebb jelenet, amikor a hat fivér fejszévela kezében szerenádot énekel a távoli szerelmeikről, mindez havas festői környezetben, igazán varázslatos volt. Amellett remek akrobatikus táncjelenetek vannak benne, amiől szintén leesett az állam. Musical-rajongóknak kötelező darab.

A film szerepel az, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című, Steven Jay Schneider által készített gyűjteményben.

Állítólag ez Howard Keel személyes kedvence.

A jeleneteket a szélesvásznú változathoz délelőtt vetté fel, a normál verzióhoz pedig délután.