Sisi

Sisi

2022.11.06 Syracuse

Szódával elmegy

Meglehetősen kiszínezi és modernizálja az eseményeket, de történelmileg még mindig hitelesebb, mint a Netflix verziója. Messze nem tökéletes, és a színészek sem világbajnokok, de ha választanotok kell A császárné és a Sisi között, hát én inkább ezt ajánlom.

2022.04.18 andras411

Szóval, itt alapvető problémák vannak. Komolyan, most erőm sincs ezekbe belemenni. Sejtem, mire akartak rámenni a készítők és honnan inspirálódtak, de ez rém gyenge lett, hiába a remek jelmezek és díszletek. Ha kihagyod, azzal csak nyersz egy csomó órát magadnak.

2022.04.19 majkymi

Drága lehetett a gyártás. A pénz nagy részét a nagyszerű helyszínekre és jelmezekre költötték. A szabadtéri jelenetek mindegyike ködfelhővel van tele valahol. De a karakterek unalmasak, nem fejlődnek, rossz a forgatókönyv. Érdemes figyelmen kívül hagyni.

2022.04.18 Katalin395212

Jó lehetne!

Ha történelmi hűség és kortörténeti pontosság jellemezné, akkor ez egy 5 csillagos mű lehetne. Sajnos, sok a kitaláció, pontatlanság, öncélú művészkedés benne. Az biztos, hogy ha egy izgalmas meseként nézem, akkor jó. Amúgy, ez nem a valós császár és császárné története. Sokat tudnék még írni. A Porton véletlen kitörlődött a kritikám.