Pizsamaparti

Pizsamaparti

Siv sover vilse

Siv új barátnőjénél, Cerisia-nél alszik, a pizsamapartin azonban különös dolgok történnek, és Siv előtt egy varázslatos világ elevenedik meg. A különös és kalandos éjszakán segítségére lesz két kis beszédes, rakoncátlan borz, hogy megleljék Cerisiát a varázslatos házban. (ADS… Több

Ország: Svédország, Hollandia
Premier (HU): 2016.10.06.

KULCSSZAVAK

2019.10.08 gerda

Örülö, hogy még mindig készítenek aranyos, szerethető mesefilmeket a gyerekeknek, nem csak az öldöklő animék, meg nem csak a városokat elpusztító szuperhősök vannak.

2017.05.07 mamiéstöti2

Rég unatkoztam és szörnyülködtem el ennyire filmen, mint ezen. Az ég világon semmi értelme nincs és még a kisebb gyerekeknek sem való, mert elég ijesztő képkockák vannak benne.

2018.10.09 ringololol

Furcsa sztori, nem nagyon sikerült azonosulnom vele. CGI technológiával meglakotott jelenetek nem cikik, rendben van ez 2016-ban. Szóval sok szempontból rendben lenne ez a film, de izgalmasak nem mondható.

2016.10.07 bocerkaa

Érezhetően nem amerikai produkció, és ez az előnyére válik. A karakterek szerethetőek, a sztori kissé kusza, de semmi bonyolult, csak éppen kiszámíthatatlan, de ez is jól áll neki.

2016.10.06 entercode

Aranyos kis történet, ami természetesen elsősorban inkább a legkisebbeknek szól, de ők legalább jól szórakoznak rajta. Én meg mindeközben szülőként nem is annyira a filmet, hanem inkább a közös mozizás élményét élvezem.

A film 20 000 forintos bevételt termelt Magyarországon.