
Vélemények (3)
Ez a film egyszerre gyönyörű és zavarba ejtő, Schilinski érzékenyen építi a négy generáció történetét, ahol minden apró hang és rezdülés jelentőséggel bír. A képi világ álomszerű, de a traumák üvöltenek a csendben. Hiába lassú, totál megérdemli a figyelmet.
Olyan, mintha egy modern német szürreális családregényt néznél, groteszk, komor és mélyen emberi. Néha túl sok a szimbolizmus, de pont ez az, ami miatt nem tudsz szabadulni a film légkörétől. Schilinski mer nagyot álmodni, és ebben a lelkesedésben nagyon erős.