Advertisement

Orla Fitzgerald
Orla Fitzgerald
Liam Cunningham

marklar   2017. 09. 19.

Cillian Murphy alakítása szerintem egyszerűen fenomenális, az egyik legjobb filmje szerintem, nem is tudnám mihez hasonlítani. Viszont a cselekmény nekem valahogy vontatott és unalmas volt egy kissé, mintha túlságosan komolyan venné magát a film.

L.Morningstar   2016. 07. 17.

A maga furcsa módján igazán kis szerethető filmről van szó. Inkább mondanám átlagosnak mintsem kiemelkedőnek, de ettől függetlenül is nagyon szerettem. Ajánlom!

Firencz   2015. 07. 28.

Szerintem egész jól nyúltak ehhez a háborús tematikához, nagyon megrázó maga a történet és mindehhez csakis hozzátesz a kiváló szereposztás, ezen belül is az alakítások. Talán egy kissé túlságosan teátrálisra sikeredett maga az összhatás, ezen lehetett volna még mit csiszolni, és nem is lepődnék meg rajta, ha valaki pont emiatt érezné vállalhatatlannak a filmet, de ettől függetlenül is kell hozzá hangulat.