Szerelem az éjszakában

All Night Long
Képek
Videók

Állítólag Gene Hackman és Lisa Eichhorn nem jöttek ki jól a forgatás első hete alatt, és ez vetett a színésznő kirúgásához. Szerző: rbernadett

Barbra Streisand azóta kijelentette, hogy ő nem szereti ezt a filmet.Szerző: rbernadett

A film munkacíme, 'Night People' volt. Szerző: rbernadett

Eleddig ez az egyetlen Barbra Streisand film a Vejedre ütökön kívül, amiben a színésznő nem főszerepet játszik. Szerző: rbernadett

A forgatást egy hétre leállították amikor Lisa Eichhornt kirúgták a filmből és helyettesítették Barbra Streisanddal. Szerző: rbernadett

Az eredeti terv szerint ez lett volna Gene Hackman visszatérő filmje, de mire a film elkészült addigra már "visszatért" egy cameo erejéig a Superman II című filmben. Hackman 1978 körül 2 év szabadságra ment, mert azt mondta, hogy zsinórban leforgatott 14 film egymás után és elfáradt. Szerző: rbernadett

Lisa Eichhorn egyszer így nyilatkozott arról, hogy lecserélték Barbra Streisandra: Még azt megértettem volna, hogy lecserélnek Amy Irvingnal vagy Sissy Spacekkel. Vagy valakivel a saját korosztályomból és a temperamentumomból. De Barbra Streisanddal? Azt gondoltam, hogy a Szerelem az éjszakában lesz az egyik legjobb filmem"Szerző: rbernadett

Barbra Streisand 4 millió dollárt kapott a szerepért, amivel Hollywood legmagasabban fizetett színésznője lett abban az időben. Szerző: rbernadett