A magas lány 2.

Tall Girl 2

2024.03.02 JRD

Naná, hogy a sztori folytatódik. Nem fog minket meglepiként érni, hogy az első részben végre egymásra találók szakítanak, de mindvégig hevesen dobog egymásért a szívük. Az sem fog minket meglepni, hogy ebben a filmben is a női nem az erős, a férfi ne... Több

Kedves történet

Bár nem egy dupla "A" kategóriás hollywoodi szuperprodukció, nagyon kedves kis történet, akárcsak az első, eredeti rész. A főszereplő, Ava Michelle 186 centiméter (van, ahol 187-nek írják), és ez a nőknél szokatlan magasság most is kényelmetlen helyzetekbe sodorja. Nekem tetszett. Értékelés: 70%. Az elő résznél: 75%.

2022.02.15 Shelby07

A Netflix hű volt magához, egyszer nézhető film, tipikus tinilányok életét mutatta be. Egy kicsit klisé a sztori, egy szenvedő alany, egy romantikus szál, ami bonyolult, és egy rosszakaró. Nem volt rossz az egész összességében, de nem is az a többször megnézős film.

2022.02.11 issue

Folytatja az eredeti film tanulságait, miközben többet mutat be a barátságról, a fiatal szerelemről és a belső önbizalom megtalálásáról. Biztosan nem úttörő, de a Magas lány 2 egy aranyos tini romkom, amit az első film rajongói élvezni fognak.