Karácsonyi cserebere 3: Szerelmes csillagok

Karácsonyi cserebere 3: Szerelmes csillagok

The Princess Switch 3: Romancing the Star

Ellopják a hercegnő egyik relikviáját, ezért Margaret királynő és Stacy hercegnő Fiona segítségét kéri, aki Margaret unokatestvére. Fiona szövetségese egy férfi a múltból, akihez romantikus szálak fűzik, és mindeközben egy meglepő és váratlan szerepcsere is… Több

Rendező: Mike Rohl
Forgatókönyvíró: Robin Bernheim
Premier: 2021.11.18. | Netflix (2021.11.19.)

2023.12.19 Török389133

Sikerült még a második résznél is unalmasabbat csinálni. Pedig az első nagyon jó volt.

2023.08.18 Sz396367

Jaj, annyira elfogulttá tesz, mert láttam az 1-2. részt, azok jók voltak. Ez már nem annyira. Kicsit beteg meg elfuserált, de azért jó.

2021.11.19 ovejuna

Én jól szórakoztam, az ilyen típusú filmeknél szem előtt kell tartani, hogy mire készültek - vicces, könnyed kis produkciók. Az biztos, hogy az első rész még mindig a legjobb, de ez jobban tetszett, mint a második.

2021.12.15 Miklós Kusmiczki

Cserebere

A háromrészes (egyelőre) sorozatból igazán az első rész tetszett a legjobban. Ez megmutatta, hogy mindenkiből lehet valaki. Akár hercegnő is. És a hercegnőből kispolgár. A második rész is érdekes volt. (Nekem.) De itt már érződik egy kis erőltetettség. Igaz, hogy hepienddel végződik, de nekem az első tetszett a legjobban. Kicsit földobta az uncsi nővér, de a két segédje nagyon erőltetett volt. Szerintem a harmadik részt kár volt megcsinálni. Az, hogy ellopják a Vatikán csillagát, és az uncsi nővér visszaszerzi, kissé erőltetett.