Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Glenn Close
JoBeth Williams
Kevin Kline

jazzy   2019. 08. 08.

A remek szereplőgárda ellenére nem voltam elragadtatva a filmtől, talán túl sokat vártam tőle. Valójában nem számít, melyik korban játszódik a cselekménye, minden generáció életében eljön a pillanat, amikor visszatekint a múltra, és elmereng azon, mit lehetett volna még kihozni az elröppent évekből. Az egész film ezt a balladisztikus hangulatot hordozza magán, valami mégis hiányzott belőle, az érdekes felvetés ellenére a történet érdektelen maradt.

hogerr   2015. 10. 24.

Elkapott egy kis nosztalgia, miközben néztem, de kb. ennyi. Az IMDb értékelése alapján azt hittem, valami izgalmasabb, mélyebb dráma lesz, hát most kicsit csalódott vagyok, mert nem igazán üti meg az átlagot.

Teljes joggal a film felkerült a 1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz nevezetű listában.

(Norbi)

Ezt a filmet, A nagy borzongás címmel mutatták be Magyarországon.