Szökésben

Szökésben

The Getaway

A Szökésben című filmben Doc McCoyt egy rosszul sikerült balhé miatt lesittelik, és egy mexikói börtönbe kerül, ahol a biztos halál vár rá. Csak egy módon szabadulhat ki, mégpedig ha felesége meggyőzi Jack Benyont, a híres "üzletembert", hogy rá van szüksége a következő nagy dobásához.… Több

Forgatókönyvíró: Walter Hill, Amy Holden Jones
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán
Premier (HU): 1994.05.19.

A szökés  (1972)

2016.05.16 Yosihiro

A filmet láttam . A 90 években azt hiszem Kim Basinger és A. Baldwin neve jól csengett. A film izgalmas nézhető és vannak benne nagyon jó jelenetek is. Mindenképp ajánlott megnézni azoknak akik a régebbi akciófilmeket szeretik! Üdv Yosi

Kim Basinger 1993-ban egy McCoy nevű tolvajt játszott a Tuti balhé című filmben. Szerző: rbernadett

Michael Keaton visszautasította Doc McCoy szerepét.Szerző: rbernadett

Alec Baldwin és Kim Basinger egy pár voltak a film forgatásának idején. Ahogyan a film eredetijének (A szökés, 1972) főszereplői is, azaz Steve McQueen és Ali MacGraw.Szerző: rbernadett

A jelenetben, amikor Doc észreveszi, hogy Ruby leselkedik rá a szálloda szobájánál, Michael Madsen váratlanul ledobta a nadrágját a kamera mögött, hogy Alec Baldwin arcán tényleg meglepődés látsszon.Szerző: rbernadett