A jó nővér

Ország: Kanada
Premier: 2014

2022.11.04 Della Street

Nem elég jó...

...de nem is annyira rossz. Mintha kívülálló írta volna, mintha a szemtanú sem értette volna az egészet (jó, hát nem mondom, hogy lehet, de érdemes megpróbálni legalább), hiányzik az indíték. Nekem annyi kevés, ami a végén elhangzik. SPOILER! Miszerint azért ölt meg kb. (figyelem: nem halálos, hanem random ) 400 (!) beteget, mert a kórházak nem állították meg. Aha. Igen. Értem. Igen. Tudom. De ez most kevés volt.

2020.10.29 indingo

Sokkal jobbra számítottam. 10 perc után lehetett tudni, mi is zajlik előttünk, ha egy kicsit is figyelt a néző. A női és a férfi szereplő is idegesítő volt.

2020.10.19 Bazzzsi

Kínosan átlátszó volt a története, az elejétől fogva lehetett tudni, mire meg kis a játék. Megannyi hiba volt benne és az alkítások is vérszegények voltak.

2020.01.03 kounicakhaha

Tévéfilmként szerintem megállja a helyét, ilyen alacsony költségvetésű filmektől nem kell sokat várni. Túl nagy meglepetésre nem kell számítani, de esti altatónak egész jó.

2020.02.26 Jackob

Fellélegeztem, mikor végre véget ért a film, ennyire unalmas, kiszámítható misztikus drámát talán még nem is láttam. Nagyon gyenge teljesítmény.