A Blake család

The Humans

2023.09.06 Gyula Gábor Antal

Kínzás!

Jó, hogy dráma unalmas poénokkal, gyenge karaktererekkel altatónak jó, de hol a horror? Irtó gyenge sztori! A család csak kínlódik, de mikor ijedjek meg? Nézhetetlen!

2022.10.29 kabel

Egy átlag család, átlag problémákkal.

Sajnos a filmben semmilyen konfliktus sincs, megtudunk pár egyszerű dolgot egy családról, de lényegében olyan, mintha egy étteremben belehallgatnánk egy másik asztaltársaság beszélgetésébe. Konzekvencia- és izgalommentes.

2023.02.08 Török389133 Nézhetetlen

Nem tudtam megfejteni, hogy ez mi akart lenni. A horrorhoz az égvilágon semmi köze nincs, még csak érintőlegesen sem.

2022.10.25 Nagy Tímea

Lélektani jellegű.

Érdekes a maga módján, egyszer nézhető kategória. Egy család mindennapos feldolgozatlan belső és külső konfliktusait mutatja be. Lehetne a végén valamiféle konzekvencia vagy rámutathatna felülemelkedési sémákra, és úgy még akár tanító jellegű is lehetne az alkotás. Így csak odáig jut el, hogy bemutassa egy tipikus család tipikus hibáit és tipikus, ítélkezésből fakadó reakcióit. Van benne egy enyhe misztikus vonulat, de a horrorhoz köze sincsen.

2023.05.03 Erik400034

Idő rablás

Kb. egy kínzásnak felelt meg a film... Az ég világon semmi nem történik. Kár érte.