Moebiuseu (2013)

뫼비우스

Moebiuseu

Lamboh   2017. 10. 15.

Szeretem az elvont filmeket, ennek viszont nem sikerült elkapnia. Furcsa film volt, de többnyire érthető.

Queenakasha   2018. 04. 14.

Szerintem ez a rendező eddigi legrosszabb filmje. Ez a történet borzalmas és elég hiteltelen. Amikor azt hinné az ember hogy már nem tud jobban kiakadni akkor mindig történik valami sokkal abszurdabb dolog.

Hakker   2018. 04. 23.

Hát elég érdekes film. Szeretem Kim Ki Duk filmjeit, de ez még engem is meglepett . A film több szempontból is zseniális, elsődlegesen a párbeszédek hiánya, ami pár pillanat után már nem is zavaró. A film témája felkavaró, de ettől eredeti a film. Kicsit emlékeztetett a Ken park-ra, de az nekem mesterkéltnek tűnt.