Maggie - Az átalakulás (2015)

Maggie

Joely Richardson
Bryce Romero
Haylie Creppel
Arnold Schwarzenegger

Sabnock Sanatory   2020. 09. 14.

Nem is gondoltam volna, hogy Arnold Schwarzeneggernek van drámai oldala is. A film maga egy társadalmi dráma, amibe szépen beleszőtték a zombis szálat, ami teljesen belesimult a történetbe, és jól meg is van oldva. Ez nem horror, hanem egy érzelmi mo... több»

dulkap   2015. 07. 06.

Azt hiszem azzal mindent elmondok, hogy a film egyetlen pozitívuma Arnold Schwarzenegger színészi játéka. Meglepően jó alakítást nyújtott, bár Breslin is jó volt, de nála ez nem meglepő. A film meg lassú, unalmas és sehova se vezet.

rbernadett   2015. 09. 23.

Nagyon kemény film. Ha valaki olvasta (!) a Z világháborút, tudja miről beszélek. Az elzombulást, mint egy betegséget mutatja be, ami ellen nincs ellenszer csak beletörődés és türelem. Nem egy szokványos hányós, marcangolós zombi film ezért sokaknak kevés lehet. Ez az értelmesebb része a történetnek.

Kóborló   2019. 09. 01.

Légy a szeretteiddel, ameddig lehet!

Teljesen ismeretlenül kezdtem bele a Maggie - Az átalakulás című, Arnold Schwarzenegger és Abigail Breslin színészek által fémjelezett horror-drámába, és azt kell, hogy írjam, engem pár perc után magába szippantott mind a története, mind pedig a hang... teljes kritika»

MMcFly2015   2016. 01. 26.

A sztori megy egysíkon, se fordulat, se meglepetés, pontosan azt adja amit ha elolvasol a leírasban, majd elképzelsz magadban. Az első percekben remekül bemutatja az apokaliptikus világot, de aztán egy farmon kötünk ki, és a környezetben sem tudunk ,... több»

TribeBubu   2018. 02. 07.

Sok rossz véleményt hallottam erről a filmről. Nekem összességében tetszett volna, csak a befejezés semmilyensége volt nagyon rossz élmény. Maga az alapötlet, ha nem is korszakalkotó, szerintem mindenképpen érdekes és komoly elgondolás. Egyszer érdemes megnézni. De annyi bőségesen elég belőle :D

D. Wolfe   2018. 03. 26.

Meglepően erős dráma. Schwarzenegger kifejezetten jól alakít a drámai szerepben. Kicsit tényleg lassú tempójú film, de nekem bejött.

A zombi szót egyszer sem használják, mégis sokan zombifilmként tekintenek a filmre.

(Kóborló )

Ez volt a rendező, Henry Hobson egész estés debütáló filmje. Korábban videojátékok előzetesét rendezte.

(Kóborló )

A forgatásra 8,5M $-ból 2013. szeptember 16. és 2013. október 25. közt került sor.

Abigail Breslin második zombi filmje a Zombieland (2009) után.

Eredetileg Chloë Grace Moretz és Paddy Considine alakította volna a főszerepeket.