Kísérleti alanyok

The Imperfects

2023.03.30 Török389133

Van egy-két elég jó rész, néha van egy kis vér, egy kis humor, egész érdekes a történet, viszont időnként kicsit unalmasabb, az utolsó három rész pedig már nagyon gyenge.

2022.09.20 JRD

A történet nem különösebben egyedi. Van egy tudós, aki kísérletezget, majd eltűnik és kísérletének alanyai igyekeznek megtalálni. A sorozat klisébomba, ideológiai cunami és gusztustalanul véres. Nem gondolom, hogy aki ezt kihagyja, az veszíteni fog v... Több

2022.08.26 Vuk

Vannak egészen érdekes aspektusai, de tömve van unalmas klisékkel és a szereplők néha olyan kretén döntéseket hoznak, hogy majdnem rákiabáltam a képernyőre... csak saját felelősségre ajánlom.

2022.09.17 Rics

Tiniknek valónak érzem.

2022.09.15 Guszti

Fuh, hát nálam nagyon betalált ez a sorozat. Iszonyatosan brutális és pörgős, na meg szerintem a sztorit is jól összehozták.

2022.01.28 totykos

Én igazából nagyon bízok abban, hogy a karaktereket jobban is kidolgozzák, mert az elején eléggé hézagosak voltak. Viszont nagyon be tudja szippantani az embert.

2022.09.08 dadooo

Tetszett a hangulata és a szuperképességek is nagyon érdekesek. Összességében szerintem érdemes megnézni, még ha nem is tökéletes. De hát mi az?