The Last: Naruto the Movie

Hyuuga Hanabit, Hyuuga Hinata fiatalabb lánytestvérét a galád szörnyeteg, Ootsutsuki Toneri ölte meg. A megtört Uzumaki Naruto visszatér, hogy új szerelmének még életben maradt testvérét megóvja. Bátorsága és ereje is megpróbáltatik azáltal, hogy elveszíti a Hat Ösvény Bölcse Köpenyt.

(erare)

Ország: Japán
Premier: 2014.12.06.

2023.07.29 Lipót Testvér

Amilyen megható a sorozat, olyan megható filmet vártam.

De nem lett az. Sajnos túl sokat vártam a Naruto–Hinata dologtól. Meghatóbbra számítottam. Vártam a pillanatot, ahol egymásra találnak. Na meg a japán sztorik általában eredetibbek, míg itt európai elemeken alapult, tehát kiszámíthatóvá vált. De sajnos máshol nem látszik, ahogyan Naruto és Hinata összejönnek.

2019.03.23 Vágottszemű

A többi anime filmhez képest elég gyenge lett, de attól még simán nézhető. Aki szereti a Narutót, élvezni fogja a történetét szerintem. Bátran ajánlom!

2016.02.04 ellcrys89

Szerintem nagyon el találták ezt a részt is. Nekem teljesen hozta azt amit kellett. Látványban sem utolsó és azért volt nála sokkal gyengébb movie rész is.

2015.10.28 dubzsu

Sajnos a film messze elmarad a mai animációs társaitól. A szereplők, alakok nem túl kidolgozottak, nincsenek látványos jelenetek és maga a történet is gyenge.

2015.06.26 czardora

Enyhén szólva csalódott vagyok a filmet illetőn. :(