Pindúr pandúrok (1998)

The Powerpuff Girls

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Ha éppen semmihez nincs kedve az embernek egyszer-egyszer meg lehet nézni, de nem a egy fantasztikus animációs sorozat.

VvV   2018. 11. 29.

Ha nincs más meg lehet nézni, de sokat ne várjon tőle az ember. Kicsit idegesítőek a lányok.

Greeta   2017. 12. 17.

Nagyon kemények voltak a kis csajok. Akik valami túrpisságok terveztek a kisvárosban azzal leszámoltak. Amerikában hatalmas kultusza van a mesének még a mai napig.

SzFa   2017. 10. 03.

Nem tudom miért kapott ilyen alacsony értékelést, én személy szerint imádtam gyerekként, a pindur pandurokat folyton rajzolgattam. Szerettem a történetet, a személyiségüket. Sosem tudtam megunni.

hell.l   2016. 10. 08.

Nagyon szórakoztató, humoros kis rajzfilmsorozat, régen minden szombat reggel sugározták a tv-ben,. A Dexter laboratóriumához hasonlóan ez volt az egyik kedvenc rajzfilmsorozatom.

2006-ban animesorozat is készült a Pindúr pandúrokból, Demashita! Powerpuff Girls Z címmel. Ez a sorozat Tokióban játszódik és csak néhány országban mutatták be.

(LionelMessi10)

Mohó Jojót egy japán scifi-sorozat szereplője ihlette. Az 1971-es Spectreman sorozatban szerepelt egy őrült, gonosz tudós, Dr. Gori. Ő adta az inspirációt Mohó Jojó megalkotásához.

(LionelMessi10)