Karácsonyi cserebere: Az új hasonmás

The Princess Switch: Switched Again

2023.08.18 Sz396367

JÓ VOLT.

2021.01.06 sptt

Aki látta az első részt, azt nem fogja meglepetésként érni ez a rész sem. Gyakorlatilag semmi nem változik az első részhez képest, csak annyi, hogy Vanessa Hudgens már nem két szereplőt jelenít meg, hanem hármat. Persze itt sem kell olyan metamorfózi... Több

2022.12.24 Török389133

Az első rész nagyon jó volt, ez már sajnos elég unalmas.

2020.12.09 myatom

Ez számomra sajnos nézhetetlen film volt, 40 percet bírtam belőle. Az alapgondolat kiváló (á la Koldus és királyfi). De annyira humortalan, ötlettelen az egész (hozzá ez a negédes, csöpögős, bár kiválóan fényképezett körítés), hogy nincs szó kifejezn... Több

2020.12.21 Kanyi

Nem hittem volna, hogy az előző részt felül tudják múlni, vagy tudnak valami újat mutatni a készítők, de kellemeset kellett csalódnom, szerintem romantikusabb lett, mint az elődje.

2020.11.23 andras411

Ostoba, giccses, tele van hülye helyzetekkel és döntésekkel, nem érteni a karakterek motivációit. De alig várom a következőt.

2020.10.30 buszosferi

Az látszik és érződik rajta, hogy sokkal több energiát fektettek bele, mint az első részbe, és már sokkal kevésbé tűnik olcsónak, de annak a színvonalát meghaladni nem volt nehéz, szóval ettől ez még nem lett egy jó film.

2020.09.04 gilanyii

Nagyjából pont olyan, ahogy egy 5 éves kislány elképzeli az életet, épp ezért minden ennél idősebb néző számára kínszenvedés nézni. De valahogy nagyon nehéz abbahagyni.

2020.05.13 Ricsi4242

Nekem mondjuk az első rész jobban bejött, ez igazából nem tett hozzá semmit, inkább csak azt éreztem, hogy felesleges. Okés, hát nézhető, végül is én is végignéztem, de ez akkor sem több közepesnél.

2020.11.26 hunluke

Ugyanaz az rettenet, mint az első rész volt. Kár rá pazarolni az időt.