Óvóbácsik

Óvóbácsik

Twin Sitters

Peter és David szeretne saját éttermet nyitni, ehhez azonban némi tökére lesz szükségük. Hogy előteremtsék a pénzt egy igencsak komoly, ámde jól fizető munkát vállalnak el. Azonban ez meló korántsem lesz sétagalopp ahogy ők azt… Több

Rendező: John Paragon
Forgatókönyvíró: John Paragon
Zene: Paul Sabu
Premier: 1994.10.01.

2023.04.03 Gamehun638

Igazi B kategóriás tévéfilm. Lehet rajta nevetni. Van benne akció/csajozás, egy bazi nagy monster truck. Viccesek azok az ikrek. Szimpatikusak a karakterek. Viszont bugyuta film. Nekem a gyerekkoromból maradt meg, és csak a nosztalgiafaktor miatt van ilyen jó értékelése.

2019.07.19 Norbert93

Sablonos és közepes minőségű, néhol idétlen vígjáték, ami a maga nosztalgikus módján mégis szórakoztató, gyerekkorom egyik sokat látott és szeretett filmje, ami nyomokban a Hulk Hogan-féle Óvóbácsi reboot-olt és ikerpáros változata.

2018.03.27 NFG

Nekem nagyon tetszett ez a film! Bár vannak hasonló tematikájú filmek, mégis valahogy másra sikerült! A szereplők stílusa pedig kifejezetten szimpatikus!

2018.03.27 NRD

A film vicces, mégis eltér a tömegtől. Ha egy jót akar szórakozni az ember a családjával, akkor mindenképpen nézze meg. Vannak benne akciójelenetek, amik feldobják a pörgős hangulatot.

A filmben négy ikerpár is szerepel! Szerző: NFG

David-nek és Peter-nek a filmbeli és az igazi nevük is ugyanaz! Szerző: NFG