Stiff   2016. 08. 16.

Ez volt életem leghosszab másfél órája. Egyszerűen dög unalmas már az elejétől kezdve. A sztori nagyon kiszámítható, és cseppet sem furfangos, pedig nagyon az akar lenni... marad az izzadtságszag és a felesleges erőlködés.

KATE   2016. 06. 20.

Iskolapédája az unalmasra sikerült filmeknek. Az egész a forgatókönyvön bukott meg, a kivitelezés bármennyire is profi munka, már sokat nem segített. A következő csalódás Rachel Weisz volt számomra, még ős sem képes elvinni a hátán a filmet, pedig láttam már tőle bravúros alakításokat.

M4T   2016. 06. 19.

Szerintem ez a film Rachel Weisz-en kívül mással nem is működhetett volna. Alice szerepét mintha csak rá írták volna. A film egyébként igencsak izgalmas, egy pillanatig sem lehet unatkozni ajta, sőt, megkockáztatom, hogy a második nézésre is akadnának mág új dolgok a benne.

Guszti   2016. 05. 16.

Eszes és igényes film, ami annyira magával ragad és beszipppant, hogy a végén azon fogsz gondolkodni, hogy hogyan kellene megváltoztatnod az életed. Rachel Weisz Alice szerepében ismét csodálatos volt. Szeretem az ilyen gondolkdós filmeket.

Frank De Julio
Joshua Marston
Kathy Bates
Joshua Marston
Kathy Bates
Danny Glover

Joshua Marston produkciójától tehát egy teljesen más élmény érdemes várni, mint amit első látásra ígér, de így is egy teljesen jó filmet kapunk végeredményül. több»