Akit senki sem ismer

Akit senki sem ismer

Complete Unknown

Egy férfi feleségével az új élet reményében egy másik államba költözik. Azonban pont a születésnapi partin felbukkan a múltjából egy nő, aki gyakran változtatja meg személyiségét, s ez mindent összezavar...

(erare)

Kathy Bates
Danny Glover

KULCSSZAVAK

2017.06.30 M4T

Szerintem ez a film Rachel Weisz-en kívül mással nem is működhetett volna. Alice szerepét mintha csak rá írták volna. A film egyébként igencsak izgalmas, egy pillanatig sem lehet unatkozni ajta, sőt, megkockáztatom, hogy a második nézésre is akadnának mág új dolgok a benne.

2016.06.20 KATE

Iskolapédája az unalmasra sikerült filmeknek. Az egész a forgatókönyvön bukott meg, a kivitelezés bármennyire is profi munka, már sokat nem segített. A következő csalódás Rachel Weisz volt számomra, még ős sem képes elvinni a hátán a filmet, pedig láttam már tőle bravúros alakításokat.

2016.05.16 Guszti

Eszes és igényes film, ami annyira magával ragad és beszipppant, hogy a végén azon fogsz gondolkodni, hogy hogyan kellene megváltoztatnod az életed. Rachel Weisz Alice szerepében ismét csodálatos volt. Szeretem az ilyen gondolkdós filmeket.

2016.08.16 Stiff

Ez volt életem leghosszab másfél órája. Egyszerűen dög unalmas már az elejétől kezdve. A sztori nagyon kiszámítható, és cseppet sem furfangos, pedig nagyon az akar lenni... marad az izzadtságszag és a felesleges erőlködés.

A film összbevétele 217 473 dollár volt (imdb.com).

Értékelés: 7.5/10
(2016. 09. 25.)
Complete Unknown
Joshua Marston produkciójától tehát egy teljesen más élmény érdemes várni, mint amit első látásra ígér, de így is egy teljesen jó filmet kapunk végeredményül. Több