Interjú Istennel

Interjú Istennel

An Interview with God
Brenton Thwaites

Paul Asher fiatal újságíró - legsikeresebb munkái az afganisztáni tudósításai. Ám amikor hazaér, nem igazán találja a helyét sem otthon, sem a munkájában. Egy nap viszont különös interjúalannyal hozza össze a sors, aki nem mást állít magáról, mint hogy ő Isten. A háborút megjárt, tényeket szerető… Több

Rendező: Perry Lang
Forgatókönyvíró: Ken Aguado
Premier (HU): 2019.04.18.

2019.09.18 TomÁcs

Vártam a csavart a filmben, hogy legalább félholtan fekszik a pali a háborúban vagy valami, de semmi ilyen nem történt. Olyan kis semmilyen a story.

2019.04.20 eviestan

Alapjában véve egész jó film lett, de nem tartom valószínűnek, hogy újra meg fogom nézni, hiszen annyira kiszámítható a sztori, annyira triviálisak a párbeszédek, hogy a film egyszerűen nem az, aminek mutatja magát. Nem kockáztat semmit, és a témába... Több

2019.08.31 petraszab

A főszereplő srác játéka nagyon hiteles volt, de más jót nem igazán tudok kiemelni. A téma kényes, de azért lehetett volna jobb filmet is csinálni.

2019.08.23 indingo

Sok minden nem történt a filmben, az előzetes alapján egy érdekesebb és különlegesebb filmre számítottam. A fiú kérdései sem voltak túl lényegre törőek.

2019.04.18 jaszon

Azt vártam, hogy majd valami igazán formabontó alkotást láthatok majd, de valójában egy nagyon lassú és csendes történetmesélést kaptam. Szerintem ez így összességében egy nagy hatáskeltés, már ami a címét illeti. Talán tényleg be lehet vele csalogatni a nézőket a mozikba, de nagy csalódás lesz a vége.

A filmet teljes egészében New York City-ben forgatták. Szerző: hp

Perry Lang rendező első egészestés angol nyelvű filmje a 23 éve bemutatott, Dolph Lundgren főszereplésével bemutatott Dzsungelháború (1994) óta. Szerző: hp

Az Interjú Istennel az izraeli színésznő, első egészestés amerikai gyártású filmje. Szerző: hp

Ken Aguado producer ezzel a filmmel mutatkozott be forgatókönyvíróként. Szerző: hp

(2019. 04. 23.)
Az emberi füst
... inkább amolyan propagandafilmet forgattak, toborzást látunk a Hit seregébe, nem pedig kétségekkel és bizonyságokkal játszó valódi alkotást. Nem az isteni szikrát, hanem a fojtó füstöt. Több

(2019. 04. 24.)
Már csak az érthetetlen, mit keres benne David Strathairn, és hogyan követte el ezt egy olyan rendező, akinek az előző mozifilmje az 1994-es Dzsungelháború Dolph Lundgrennel. Isten tudja. Több

(2019. 04. 24.)
Egy rosszul összerakott, állami rendelésre készült propagandafilm talán alul tudja múlni ezt a jóindulatú, ámde fájdalmasan egyszerű vallási nyilatkozatot. Több

Értékelés: 7.4/10
(2019. 04. 15.)
A mozi stílusához igazítva ad némi izgalmat és a végére valóban érezhető némi gondolatiság és bölcselet, amit egy ilyen filmtől végülis el is várunk. Több

(2019. 05. 22.)
Unalmas interjú egy unalmas úrral
A legnagyobb hibája ugyanis az, hogy egyáltalán nem érinti meg az embert, nincs lelki ráhatása a nézőre, ugyanis nincs emlékezetes mozzanata, a színészek pedig rendkívül középszerűek. Több