Kétely

Kétely

Doubt
indingo

1964-ben a karizmatikus Flynn atya (Philip Seymour Hoffman) szeretné megváltoztatni kicsit a bronxi St. Nicholas iskola merev szabályait. Amikor az iskola befogadja az első fekete diákot, Donald Millert, az intézmény felbolydul, Flynn atya pedig szokatlan érdeklődéssel fordul az új növendék… Több

Forgatókönyvíró: John Patrick Shanley
Premier (HU): 2009.03.19.

2019.12.27 indingo

Remek film, bár egy elég kényes témában készült. Nem egy nagyon pörgős, szájba rágós típus. Lassan építkezik a története. Meryl Streep alakítását most is csak dicsérni lehet.

2019.04.06 Puncs

Nagyon elgondolkodtató film, elképesztően hiteles színészi alakításokkal. Philip Seymour Hoffman és Meryl Streep egyszerűen zseniálisak benne. A cselekmény nem valami mozgalmas, mégis izgalmas az egész. A film megnézése után folyamatosan jár az agya az embernek, hogy vajon melyik félnek volt igaza.

2015.05.03 Zsceeeka

A fitalabb női főszereplő kifejezetten irrátált, aztán rájöttem, hogy a többi filmjében is, így a filmre nem foghatom a rossz alakítását, a másik 2 színész tetszett (ahogyan majdnem minden másban is), nem rossz film, de azért nem a kedvencem, többször nem fogom valószínűleg megnézni.

2015.02.16 Loborg

Tabudöntögető film, de kicsit lassú a történet. A főszereplők szerintem hozzák a formájukat. Amit ígér, azt be is váltja. Nem egy könnyed szórakozás.

2015.08.16 doffy_joka

Tele van izgalommal és pörgéssel a film. Magával ragad a film és a fordulatokkal el se akar engedni. Szerintem egyik legjobb film. Egyik nagyon nagy kedvenc filmem, alakítás szempontjából és látványból is.

Oprah Winfrey szerette volna eljátszani Mrs. Miller szerepét, de John Patrick Shanley nem hallgatta meg.Szerző: kázsé

Philip Seymour Hoffman harcolta ki, hogy Amy Adams benne legyen a filmben. Még azzal is fenyegetőzött, hogy elhagyja a projektet, ha nem teljesítik a követelését.Szerző: kázsé

Meryl Streep maga kötötte a kendőt, amit a filmben visel.Szerző: kázsé

Viola Davist Oscar díjra jelölték ezért a szerepért, pedig mindössze két jelenetben szerepelt. Szerző: kázsé