Maradj!

Bogi87   2016. 07. 31.

Rendkìvül izgalmas, zseniàlis lèlektani thriller, amely nem szűkölködik csavarokban. Az igazàn jelentős fordulat pedig a film vègèn következik be. Akàrhàyszor ùjra nèzem, mindig le tud kötni.

hsanya182   2016. 12. 23.

Egy tudathasadásos, autóbalesetes, gyilkosságos, pszichiátriai terápiás filmre készüljetek, csak kicsit meg van spékelve a buddhista gondolkodás spiritulatitás, az időtlenség értelmetlenségével. Erősen többszörnézős, elgondolkodtató, apró összefügésekkel teli...

Deku   2017. 10. 23.

Ez olyan film lett amit nem tudtam hova pakolni, voltak benne dolgok amik tetszettek de sajna olyan is ami nem. Ez az a kategória amit sajnos nehezen döntök el, hogy hova is soroljam mert egyrészről tetszett másrészről viszont kevésbé.

dailyfilmsan   2019. 03. 24.

Elég elvont és ebben rejlik az ereje. Gondolkodóba ejti az embert, mondanivalóját viszont nem igen találtam, pedig az ilyen film mondanivaló nélkül nem igen szeret létezni. Nekem tetszett a film, nem tartottam unalmasnak.

iaquino   2015. 03. 23.

Marc Forster egyik, ha nem a leghangulatosabb lélektani thriller-drámája. 3 elképesztő kvalitású színész közül meglepő módon Gosling emelkedik ki a legjobban (persze azért a szerepe is hálás), de amit a szinkronos verzióban művel Kolovratnik Krisztián művel az leírhatatlan. Nálam az az ember azóta is egy nagy ígéret.