Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Éberség
Lena Olin
Jessica Alba

BoBamburg   2019. 04. 30.

Maga az alapötlet mindenképp érdekes, és bár nem egy szuper film, és a színészi játék sem túl erős, mindezek ellenére egy élvezetes és szórakoztató misztikus thriller.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Fantasztikusan van megcsinálva a film eleje és ez jó alapot ad a további történéseknek. Egyedülálló alkotás.

HercegPeter   2016. 12. 01.

Nálam ott kezdődött igazán a film, ahogy elkezdik a műtétet. Az operáció első percében a hideg rázott, mert belegondoltam, hogy milyen lehet ezt átélni. Onnantól kezdve megvolt az izgalom, a feszültség. Aztán csillapodnak a kedélyek, de film színvonala nem csökken. Tetszettek a csavarok, amik megfordították a sztori menetét és az is, hogy menet közben változik, hogy ki a pozitív és ki a negatív karakter.

moov18   2016. 10. 10.

Izgalmas volt, tapintható volt a feszültség. Mintha csak én feküdtem volna a műtőasztalon, katatóniában, magatehetetlenül. Tele van csavarokkal, a vége is rendkívül meglepő lett számomra. Érdemes megtekinteni, de nem a cérnavékony idegrendszerű embereknek való mulatság ez. Engem legalábbis nagyon letaglózott, igyekszem a hatása alól újra magamhoz térni így a befejezése után két órával.

Timo93   2018. 09. 17.

Akármilyen hihetetlen ez lehet akár valós élethelyzet, sajnos voltak már hasonló esettek és lesznek is de a film tökéletesen mutatja be az emberi gonoszságot, a pénz éhséget és az emberi szeretet. Hayden Christensen legjobb alakítása, nem is értem, hogy egy ilyen szerep után miért nem futott be, remek film.

Kinek ajánljuk: annak, aki nem az agyam is eldobom-thrillerek top listáját igyekszik összeállítani a napokban, csak megnézné először (és talán utoljára), hogyan válhat valóra egyik legrosszabb rémálma egy kórházban. több»