Interjú Istennel

An Interview with God

2019.09.18 TomÁcs

Vártam a csavart a filmben, hogy legalább félholtan fekszik a pali a háborúban vagy valami, de semmi ilyen nem történt. Olyan kis semmilyen a story.

2019.08.31 petraszab

A főszereplő srác játéka nagyon hiteles volt, de más jót nem igazán tudok kiemelni. A téma kényes, de azért lehetett volna jobb filmet is csinálni.

2019.04.20 eviestan

Alapjában véve egész jó film lett, de nem tartom valószínűnek, hogy újra meg fogom nézni, hiszen annyira kiszámítható a sztori, annyira triviálisak a párbeszédek, hogy a film egyszerűen nem az, aminek mutatja magát. Nem kockáztat semmit, és a témába... Több

2019.08.23 indingo

Sok minden nem történt a filmben, az előzetes alapján egy érdekesebb és különlegesebb filmre számítottam. A fiú kérdései sem voltak túl lényegre törőek.

2019.04.18 jaszon

Azt vártam, hogy majd valami igazán formabontó alkotást láthatok majd, de valójában egy nagyon lassú és csendes történetmesélést kaptam. Szerintem ez így összességében egy nagy hatáskeltés, már ami a címét illeti. Talán tényleg be lehet vele csalogatni a nézőket a mozikba, de nagy csalódás lesz a vége.

2019.05.03 Mozéria

Interjú... ööö... valakivel...

Azt gondolom, hogy bárki aki minimális tudással rendelkezik a Biblia Istenéről - és nem a katolicizmus évezredes mellényúlásai alapján igyekszik megfogni a kereszténységet -, értetlenül fog pislogni a film láttán. Annyira alapvető dolgokat próbál boncolgatni, ráadásul nem túl nagy sikerrel és rendkívül irritáló stílusban, és még így is ellentmondásba keveredik saját magával. Kifforratlan, zavaros, a színészek játéka, a rendezés és a forgatókönyv is bőven hagy kívánnivalót.

2019.08.27 chello4623

Ez nagyon tré

A filmben azt hittem isten fog beszélni. De csak a riporter beszélt magáról és teljesen alapvető dolgokról...Nem sok értelme volt.