Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Vaporesso Nézhetetlen  2019. 06. 27.

Sehol sincs egy shounen animéhez képest, szégyenletes mennyit esett a színvonal.

Norbert93   2019. 05. 18.

Az első két rész alapján egy sokkal pörgősebb animét vártam, mivel egy kicsit hasonló konfliktust véltem felfedezni a főszereplők között, mint Inuyasha és Kagome kapcsolata (persze a szerelmi szál nélkül) ezért talán túl sokat vártam el. Sokkal több potenciál is lehetett volna ebben az animében, főleg ha alapul vesszük az előbb említett konfliktust a két szereplő között, a démonok világát és az animét végigkísérő utazástoposzt.

bgnz367   2017. 04. 19.

Nem tudnék jó indokot mondani, hogy miért imádtam ezt a sorozatot de így volt. Túl sok egyediség nincs benne mégis valahogy szerethető és izgalmas. Főhőseink civakodása megunhatatlan.