Norbert93   2019. 05. 18.

Az első két rész alapján egy sokkal pörgősebb animét vártam, mivel egy kicsit hasonló konfliktust véltem felfedezni a főszereplők között, mint Inuyasha és Kagome kapcsolata (persze a szerelmi szál nélkül) ezért talán túl sokat vártam el. Sokkal több potenciál is lehetett volna ebben az animében, főleg ha alapul vesszük az előbb említett konfliktust a két szereplő között, a démonok világát és az animét végigkísérő utazástoposzt.

bgnz367   2017. 04. 19.

Nem tudnék jó indokot mondani, hogy miért imádtam ezt a sorozatot de így volt. Túl sok egyediség nincs benne mégis valahogy szerethető és izgalmas. Főhőseink civakodása megunhatatlan.

Vaporesso Nézhetetlen  2019. 06. 27.

Sehol sincs egy shounen animéhez képest, szégyenletes mennyit esett a színvonal.