Vad motorosok (2003)

Biker Boyz

varkonyiildi   2018. 08. 10.

A film tulajdonképpen nem szól semmiről, ezért elég középkategóriásra sikeredett. Nem érdemes megnézni Mert még azt sem mondhatnám hogy a látványelemek feledtetik a tartalmat.

Megamovie   2018. 07. 29.

Ez egy eléggé középszerű motoros film gagyi látványvilággal és nulla sztorival. Ennek ellenére annyira nem tudok rá haragudni mivel jól átadja a film és a színészek a motoros életérzés szépségeit.

Sonny   2015. 03. 04.

Olyan mint a Fast and furious, csak motorokkal. Nem rossz kikapcsolódásnak...de nem is egy nagy eset. Az átlagosnál icipicit rosszabb.

nobody.zero   2015. 02. 16.

Nem is tudom, valahogy ezek a fekete motoros csávók, nekem olyan hiteltelenek ebben a szerepben. A szereplőgárda kicsit kiegyensúlyozatlan. Ott van pl Fishburn, aztán az a csávó, aki Pamelát döngette azon a jachton egyszer...akkor most mi is van?

Valódi motoros csoportok, mint például a Valiant Riders, Black Sabbath, G-Zer Tribe, Ruff Ryders, Soul Brothers, Total Package, Chosen Few, Rare Breed, Brothers of the Sun, Sisters of the Sun, Deuces, és Black Sabbath New Breed, segítették tanácsaikkal a forgatást.

(puffancshercegnő)