Timike Nézhetetlen  2016. 08. 05.

Nem tudtam végig nézni. Még az első 10-15 perc elment, utána leültek egy szobában és csak pofáztak, pofáztak, na itt kapcsoltam el.

KATE   2017. 03. 15.

Talán én vagyok túl öreg ehhez a témához, de én nem láttam többet ebben a filmben, mint két tini hangulatváltozásait. Az akció és a humor csak egy fölösleges körítés volt, hogy eladható legyen. Ennek ellenére szerintem egész jó film lett. De egynél többször nem igazán lehet megnézni.

Alexis Bledel

A film összbevétele 17 186 dollár volt (imdb.com).

A film 17 ezer dollárt eredményezett, a kritikusok nagyon negatív véleménnyel voltak róla.

Gandolfini karakterét Michaelnek hívják, de a neve egyszer sem hangzik el a film során.

Néhány felvétel Violet és Daisy lábára fókuszál, ami egyfajta tisztelgés Quentin Tarantino előtt.