KATE   2017. 03. 15.

Talán én vagyok túl öreg ehhez a témához, de én nem láttam többet ebben a filmben, mint két tini hangulatváltozásait. Az akció és a humor csak egy fölösleges körítés volt, hogy eladható legyen. Ennek ellenére szerintem egész jó film lett. De egynél többször nem igazán lehet megnézni.

Timike Nézhetetlen  2016. 08. 05.

Nem tudtam végig nézni. Még az első 10-15 perc elment, utána leültek egy szobában és csak pofáztak, pofáztak, na itt kapcsoltam el.

Alexis Bledel

A film összbevétele 17 186 dollár volt (imdb.com).

A film 17 ezer dollárt eredményezett, a kritikusok nagyon negatív véleménnyel voltak róla.

Gandolfini karakterét Michaelnek hívják, de a neve egyszer sem hangzik el a film során.

Néhány felvétel Violet és Daisy lábára fókuszál, ami egyfajta tisztelgés Quentin Tarantino előtt.

Bruce Willis szóba került Michael (The Guy) szerepére, mielőtt James Gandolfini megkapta volna azt.

Habár a film plakátján az látható, hogy Violet egy nyalókát eszik, valójában a filmben egyszer sem eszik semmilyen édességet, csak rágózik.

A baba kórház pártfogóját Bettye Fletcher alakítja, aki a valóságban Geoffrey S. Fletcher édesanyja.

Geoffrey S. Fletcher rendezői debütálása.

Ez a második film 2011-ben, amiben Saoirse Ronan gyerek bérgyilkost alakít. A másik a Hanna - Gyilkos természet volt.