Violet és Daisy

Violet és Daisy

Violet & Daisy

Violet (Alexis Bledel, Sin City – A bűn városa) és Daisy (az Oscar®-díjra jelölt Saoirse Ronan, Vágy és vezeklés) ránézésre egyszerű tinédzserlányok, valójában azonban könyörtelen bérgyilkosok, akik a maffia megbízásából bárkit jégre tesznek. Napjaik csacsogással és kedvenc lánybandáik hallgatásával telnek, ám amikor új célpontjukról, a titokzatos és magányos Michaelről (James Gandolfini) kiderül, hogy nem egészen az, akinek mutatja magát, a lányok hamarosan olyan helyzetben találják magukat, melyet nem lehet töltényekkel megoldani. Geoffrey Fletcher, a Precious – A boldogság ára Oscar®-díjas írójának rendezői bemutatkozása a felnőtté válásról és a megváltásról mesél sajátos vizuális körítésben, zavarba ejtő őszinteséggel, feledhetetlenül.

Premier: 2011.09.15.
Alexis Bledel

2017.03.15 KATE

Talán én vagyok túl öreg ehhez a témához, de én nem láttam többet ebben a filmben, mint két tini hangulatváltozásait. Az akció és a humor csak egy fölösleges körítés volt, hogy eladható legyen. Ennek ellenére szerintem egész jó film lett. De egynél többször nem igazán lehet megnézni.

2016.08.05 Timike Nézhetetlen

Nem tudtam végig nézni. Még az első 10-15 perc elment, utána leültek egy szobában és csak pofáztak, pofáztak, na itt kapcsoltam el.

A film összbevétele 17 186 dollár volt (imdb.com).

A film 17 ezer dollárt eredményezett, a kritikusok nagyon negatív véleménnyel voltak róla.Szerző: Bogi87

Gandolfini karakterét Michaelnek hívják, de a neve egyszer sem hangzik el a film során.Szerző: Bogi87

Néhány felvétel Violet és Daisy lábára fókuszál, ami egyfajta tisztelgés Quentin Tarantino előtt. Szerző: rbernadett

Bruce Willis szóba került Michael (The Guy) szerepére, mielőtt James Gandolfini megkapta volna azt. Szerző: rbernadett