Jeanny

Martina Stoessel
Martina Stoessel
Pablo Espinosa

Violetta édesanyjától örökölte csodálatos hangját, aki azonban egy baleset következtében elhunyt. A lány nincs tisztában adottságával; apja minden nyomot igyekezett elfedni, mely édesanyja zenei vonala felé terelgette volna a lányt. Hosszabb európai időtöltést… Több

Ország: Argentína
Premier (HU): 2013.11.11. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.08.17 Tiffany

Nagyon jó, a legjobb Disney sorozat

Még 2015-ben láttam, és a kedvencem, a legjobb.

2017.09.29 SzFa

Lehet hogy idősebb koromban láttam és azért nem tetszett, de egyszerűen az idegeimre ment. A történet még nem is lenne olyan rossz, bár nem túl eredeti, de az a színészi alakítás borzasztó, ja és a párbeszédek is rettenetesek. A dalok annyira nem lennének rosszak. Összességében nem lesz egy hosszú életű sorozat.

2018.06.09 felicity

Ki ne szeretne egy musicalt, ami egy gyönyörű helyen játszódik?

2018.08.17 alexa3333

Egy jó sorozat. Nekem a 2. évad volt a kedvencem. Az 1.évadod nem volt szerencsém megnézni. A 3. évad el lett rontva Antonionak nem kellett volna meghalni. Violetta és León túl sokáig voltak távol egymástól és ez nagyon unalmas volt.

2015.10.31 katalin19

Bírom ezt az Argentína stílust. A szereplők is jók. A dalok is. Minden részből lehet tanulni. Igazi tini sorozat. Mindig történik valami izgi dolog mire valami jóra fordul.

Candelaria Molfese (Camila) és Ruggero Pasquarelli (Federico) a sorozaton kívül egy párt alkotnak.Szerző: Jeanny

Mercedes Lambre barna haját szőkére festette a sorozat kedvéért.Szerző: mamiéstöti2

Florencia Benitez operaénekesnő képesítéssel bír.Szerző: mamiéstöti2

Florencia Benitez a sorozat kedvéért vágatta le hosszú haját.Szerző: mamiéstöti2