Violetta

Violetta

2021.08.17 Tiffany

Nagyon jó, a legjobb Disney sorozat

Még 2015-ben láttam, és a kedvencem, a legjobb.

2017.09.29 SzFa

Lehet hogy idősebb koromban láttam és azért nem tetszett, de egyszerűen az idegeimre ment. A történet még nem is lenne olyan rossz, bár nem túl eredeti, de az a színészi alakítás borzasztó, ja és a párbeszédek is rettenetesek. A dalok annyira nem lennének rosszak. Összességében nem lesz egy hosszú életű sorozat.

2018.06.09 felicity

Ki ne szeretne egy musicalt, ami egy gyönyörű helyen játszódik?

2018.08.17 alexa3333

Egy jó sorozat. Nekem a 2. évad volt a kedvencem. Az 1.évadod nem volt szerencsém megnézni. A 3. évad el lett rontva Antonionak nem kellett volna meghalni. Violetta és León túl sokáig voltak távol egymástól és ez nagyon unalmas volt.

2015.10.31 katalin19

Bírom ezt az Argentína stílust. A szereplők is jók. A dalok is. Minden részből lehet tanulni. Igazi tini sorozat. Mindig történik valami izgi dolog mire valami jóra fordul.

2018.03.27 Jeanny

A maga bájos módján elragadó. Természetesen csak tizenöt éven aluliaknak, azon felül már nem tud megfogni, de egészen addig egy rózsaszín kis köd, ami nem akar feloszlani. A története egyszerű, sablonos, épp ezért működött három évadon keresztül. A d... Több

2020.12.22 Linzenbold Sára

Én már nagyon sokszor láttam. Egymás után az összes évadot láttam, és nem bírom, hogy ne kezdjem elölről. Nagyon izgalmas. Én ajánlom 15 éven alattiaknak. Az összes szereplő nagyon jó. A 4. évadot csak interneten találtam meg könyv formájában, de örülnék neki, ha filmben is megjelenne.

A siló
Hol nézheted: Apple TV+