One Piece: Wan pîsu

One Piece: Wan pîsu
Videók

2024.04.14 Kazuma1991

Animék hosszú királya

Nagyon jó animációs sorozat, és tetszik, hogy még nincs vége!

2017.08.22 Deku

Ez a kedvenc anime sorozatom, bírom a kalózkodást ez pedig azt is tökélyre fejlesztette. Rajzolási technikája külön szót érdemel hisz az is egyediségével tökéletes. Imádom minden epizódját.

2018.07.20 Norbert93

Az egyik legjobb, legigényesebb és legkiterjedtebb univerzummal rendelkező anime és manga. Már több, mint 800 epizódnál tart, de még mindig nem fulladt ki, sőt rengeteg lehetőség van benne és a java még mindig hátra van. A rajzolási technika, a törté... Több

2016.01.16 beero88

Legnagyobb kedvencem anime-ben. Furcsa rajzolási módja ellenére is nagyon kedvelhető és szórakoztató anime alkotás. Az összetartás és kiállás másokért fő szempont ennél a műnél.

2018.04.29 MidoD7

Az egyik ha nem a legeredetibb anime amit valaha elkezdtem nézni. A történet adott, egy kalandvágyó srácról aki mindenáron kalózkirály akar lenni. Emellé kapunk egy rakat érdekesebbnél érdekesebb karaktert kiknek külön álmaik vannak és együtt érik az... Több

2017.04.19 bgnz367

Anime-k között is a legjobbak között foglal helyet. Eleinte egyedi rajzolása miatt nem akartam belevágni. Azonban könnyen szerethető és magával ragadó a története ennek az animének.

2019.02.07 Vágottszemű

Nekem nagyon tetszik az anime. Most a kedvenceim között van (neverendingekből). Nagyon jól ki van találva a képességek. A harcok nem annyira jók, meg néha nagyon túlhúzzák de attól még élvezetes.

2017.05.26 Zoer8993

Ez az az anime amit semmi se múl felül. Eleinte szép lassan építkezik fel az anime, kissé könnyed és szórakoztató módon indul. Majd ahogy haladunk a történetben úgy érződik a karakterekre nehezedő gondok súlya. Viszont eme nehézségek közepette is rem... Több

2019.06.17 Zsolti01

Szeretem a kalózkodást, ezért ez az egyik kedvenc anime sorozatom. Mindennek ráhatása lesz a jövőre, még ha csak egy picit is, ha az elejét kibírod, utána nagyon élvezni fogod.

2016.01.07 vinetty93

Mai napig imádom mert nincs ennél jobb. Kedvenc anime-em, annak idején nem igazán akartam belevágni mert a grafika elég furcsának hatott nekem. Szerencsére rájöttem, hogy ez nem befolyásolja az anime-t sőt az egyik legjobbá teszi. Imádom.

2015.10.03 Xarxas

Egészen addig nézni tudtam amíg Luffy csapata szétszéledt hogy edzenek. A megújult grafika sem igazán tetszik. De sok jó órát adott nekem