Wham!

A dokumentumfilm azt a varázslatos időszakot örökíti meg, amikor a Wham! a nyolcvanas években meghódította a világot. A Wham! példátlan hozzáférést biztosít George és Andrew személyes archívumához, beleértve figyelemre méltó és eddig soha nem látott felvételeket, valamint ritka, őszinte és… Több

Rendező: Chris Smith
Zene: Tim Atack
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2023.06.27. | Netflix (2023.07.06.)

KULCSSZAVAK

2023.08.15 Kapszaicin

Nekem sok újdonságot nyújtott ez a dokumentumfilm, mert a Wham! slágerein kívül magáról az együttesről, a körülményeikről, nehézségeikről semmit sem tudtam. Egy pillanatig sem unatkoztam, leköti a figyelmet. Műfaját tekintve is tökéletesen megállja a helyét. Lehet szeretni ezt a filmet.

2023.07.11 Bafam

Igaz történet, jó film

Gyerekkoromban a két húgom állandóan Wham!-et hallgatott a balatoni nyaralónk teraszán, csutka hangerőn, non-stop. Aztán reggel, hazaérkezvén az éjszakai pecából, Ők is szintén sikongatva-sikítva befutottak, hogy a DISCO-hajón éccaka csak Wham-et játszottak. Nem értettem, mit szeretnek ezen a nyálas műfajon. Megnézve a filmet kezdem érteni, mit ettek rajta annyira.,,,

2023.07.05 DarkMoss

Egy egyszerű visszaemlékezés, a dokumentumfilm nem megy el addig, hogy bármi újat eláruljon nekünk, tulajdonképpen csak egy összefoglaló a zenekar sikeres éveiről.